Neler Yeni

G27 Direksiyon Geri Toplama Problemi

ozrfth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih
Merhaba dostlarım Ben daha yeni 2.el bir g27 aldım. Kalibrasyon düzgün çalışıyor, motordan herhangi bir hırıltı gelmiyor fakat ben direksiyon merkezleme yani toplama ayarını yaptığımda geri toplaması bazı oyunlarda hiç olmayacak kadar az dönüyor, bazı oyunlarda ise direksiyon kendini dönüşlerden sonra toplamıyor. Bu sefer sertlik ayarını artırıyorum (%40 ve üzerine) evet topluyor ama normal kullanımdan aşırı sert kullanıma geçiyor bu sefer de ben oyundan zevk alamıyorum.

Şunu da söyleyeyim, bir önceki direksiyonum driving force gt idi, tek motor ve daha eski bir direksiyon olmasına rağmen %10 %12 sertlikte hem yumusaktı hem de kendini güzelce topluyordu.

He bir de topladığında kendi kendine, 15 derece sağa ya da sola getiriyor tam merkeze de gelmiyor ben elimle getiriyorum ama direksiyon kalibrasyonunda sıkıntı yok sadece geri toplamada bunu yapıyor. Ets de hızlı gttiğimde yol tutuşunda o sertliği yapmıyor, yüksek hızda sağa çevirdiysem direksiyon orda kalıyor sanki force feedback siz direksiyonlar gibi. Bu arızanın sebebi nedir bilen , yaşayan var mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,715
Üyeler
151,112
Son üye
Roxy12
Top Bottom