Neler Yeni

G29 almak için tavsiye

bluur

80+
Arkadaşlar selamlar uzun süredir hevesim olan 900 derece ffb'li direksiyon seti için arayıştayım ve G29 düşünmekteyim. 400 saat'e yakın mouse ile assetto corsa deneyimim var yani araba oyunlarına meraklıyım denebilir.

Bi ürün alırken her zaman sıfır alma taraftarıyım ve ikinci el düşünmüyorum.

Mediamarkt üzerindeki web indirimi ile birlikte 12.600 gibi bir fiyata direksiyonu alabiliyorum ileridede 2000 civarına vites eklemesi yaparsam 14.600 gibi bir fiyata geliyor.

Aynı şekilde shifterla birlikte 12.000 civarıma ithalatçı garantili olarakta almak mümkün, sizce burada ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Sana kalmış, ithalatçı garantisi baş ağrıtabiliyor malum bişey olur ise göndermek için yurt dışıyla uğraşıyorsun falan burda aldığın satıcı ne kadar yardımcı olur bilemiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,751
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
yurtdışında getirebilecek tanıdık varsa direkt moza r5 en kötü moza r3 alın çok çok daha iyi olur. direksiyon setleri hakkında merak ettiğiniz şeyleri cevaplayabilirim.

bluur

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yurtdışında getirebilecek tanıdık varsa direkt moza r5 en kötü moza r3 alın çok çok daha iyi olur. direksiyon setleri hakkında merak ettiğiniz şeyleri cevaplayabilirim.
Tanıdık var ama uzun vadede gelip gidiyor o yüzden o olmaz
Sana kalmış, ithalatçı garantisi baş ağrıtabiliyor malum bişey olur ise göndermek için yurt dışıyla uğraşıyorsun falan burda aldığın satıcı ne kadar yardımcı olur bilemiyorum.
Evet çekincem o yönde ben de o mantıkla bakıyorum, ancak önceki ürünlerimdeki logitech garantisinden çok memnun olduğum için 2000 fazla vermek üzmez gibime geliyor. Daha öncesinde bozulan iki ürünüm içinde sıfır yollamışlıkları var

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Evet çekincem o yönde ben de o mantıkla bakıyorum, ancak önceki ürünlerimdeki logitech garantisinden çok memnun olduğum için 2000 fazla vermek üzmez gibime geliyor. Daha öncesinde bozulan iki ürünüm içinde sıfır yollamışlıkları var

Ben yakın zamanda 2. el G29 alıp kullanıp satmıştım ve daha önce G25 de almış satmıştım. Ben direksiyon setlerinde 2. ele mantıklı bakıyorum. Şu zamanda ikinci el G29 lar alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,751
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler

g29 dişli sistem yani takırtı ve boşluk olacak. mozalar ise direct drive yani direksiyon simidi direkt motora bağlı diye düşünebilirsiniz. ayrıca güç olarak g29 2.1 nm tork üretirken r3=3.9 r5=5.5 nm tork üretebiliyor. almam diyorsanız g29 yerine thrustmaster t248 öneririm kayışlı sistem daha iyidir.

bluur

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
g29 dişli sistem yani takırtı ve boşluk olacak. mozalar ise direct drive yani direksiyon simidi direkt motora bağlı diye düşünebilirsiniz. ayrıca güç olarak g29 2.1 nm tork üretirken r3=3.9 r5=5.5 nm tork üretebiliyor. almam diyorsanız g29 yerine thrustmaster t248 öneririm kayışlı sistem daha iyidir.
Bütçe olarak o kadar çıkamam maalesef, yani çıkmayı mantıklı bulmuyorum.
T300 RS 18000 civarında fakat vitesiyle birlikte çok pahalı olduğu için ona da yönelemiyorum. Bütçeme en uygun olarakta g29 belirledim açıkcası 15-16 civarı bütçem var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,751
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Bütçe olarak o kadar çıkamam maalesef, yani çıkmayı mantıklı bulmuyorum.
T300 RS 18000 civarında fakat vitesiyle birlikte çok pahalı olduğu için ona da yönelemiyorum. Bütçeme en uygun olarakta g29 belirledim açıkcası 15-16 civarı bütçem var.

bluur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,751
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler

brhmkr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
İbrahim Kuru
G29 başlangıç için güzel ama rekabetçi anlamda üzüyor. Üstüne neyse verir thrusmaster ın kayışlı modellerinden birini tercih ederdim ben.

Top Bottom