Neler Yeni

Çözüldü✓ G435 Bilgisayara bağlanmamakta

indirebilcegim bir link verebilirmisiniz
Şanslisiniz driveri bulunmamaktaymis
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok hocam hiçbirşekilde tepki vermiyor dün usbyi taktıgımda şak diye algılıyodu sabah açtım bilgisayarı usb zaten takılıydı dokunmadım bi baktım yok algılamıyor
USB de sorun var onu garantiye gönderdin derim bunun başka açıklaması olamaz çünkü

Slayd53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Osman Tarık Arıcı
Şanslisiniz driveri bulunmamaktaymis

USB de sorun var onu garantiye gönderdin derim bunun başka açıklaması olamaz çünkü
sagolun ilginiz için ama bu çok saçma ya zaten usb takılıydı sabah ne taktım ne çıkardım

daha dün aldım bir de allahtan amazondan aldım

sagolun ilginiz için ama bu çok saçma ya zaten usb takılıydı sabah ne taktım ne çıkardım

daha dün aldım bir de allahtan amazondan aldım
Bazen Saçmalıklar olabiliyor bende Ram aldım bikere taktım PC reset attı önce adam gibi açıldı sonra açılmamaya başladı iade edip yenisi aldım şuan taş gibi kullanıyorum

Slayd53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Osman Tarık Arıcı
Bazen Saçmalıklar olabiliyor bende Ram aldım bikere taktım PC reset attı önce adam gibi açıldı sonra açılmamaya başladı iade edip yenisi aldım şuan taş gibi kullanıyorum
baktıgım kadarıyla bunu yaşayan bir kaç kişi daha varmış

napalım iade edicez artık

Slayd53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Osman Tarık Arıcı
oyle yapıcam çünkü hiçbir çözüm olmadı

Slayd53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Osman Tarık Arıcı
İade kabul edebilirler bir deneyin isterseniz sonra başka satıcıdan alabilirsiniz
hocam inanamıcaksın prizi kapattım bi 30dk once usbyi cıkarıp az once prizi açtım pcyi açtım sonra usbyi taktım ve çalıştı

Slayd53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Osman Tarık Arıcı
Hocam bazen tesadüfler tamir ediyor :D
şaşkınlık içindeyim şuan tertemiz çalışıyor şunu anladım ki böyle bir sorunla karşılaşıldıgında böyle bir çözümü varmış alan diger arkadaşlar da böyle bişey yaşarsa bunu uygulayabilir

şaşkınlık içindeyim şuan tertemiz çalışıyor şunu anladım ki böyle bir sorunla karşılaşıldıgında böyle bir çözümü varmış alan diger arkadaşlar da böyle bişey yaşarsa bunu uygulayabilir
Onu en iyi cevap diye raporladim aynı sorunu yaşayanlar bunu görüp işini çözebilir

Top Bottom