Neler Yeni

G733 ses boğuk geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
beyler 2. el bi g733 aldım ancak ses kasamıyorum yardım edin . benim eski kulaklığım James Donkey 710 du onda bile daha iyi ayak sesleri alıyodum ancak g733 aldım eq ayarlamayı bilmiyorum sanırım ses kasamıyorum hafif bi boğukluk var böyle bi e sporcunun felan g hub ayarlarını bulsam hemen yapcam da bence atladığım bir şey var bu g733 ün ses kalitesinin böyle olmaması gerek 7.1 kapalı bu arada sorunum nedir benim bu sorunu yaşıyan varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Çağkan Çağlayan
beyler 2. el bi g733 aldım ancak ses kasamıyorum yardım edin . benim eski kulaklığım James Donkey 710 du onda bile daha iyi ayak sesleri alıyodum ancak g733 aldım eq ayarlamayı bilmiyorum sanırım ses kasamıyorum hafif bi boğukluk var böyle bi e sporcunun felan g hub ayarlarını bulsam hemen yapcam da bence atladığım bir şey var bu g733 ün ses kalitesinin böyle olmaması gerek 7.1 kapalı bu arada sorunum nedir benim bu sorunu yaşıyan varmı
bende g733 kullanıyorum ben hyperxten gecmistim rahatlık acısından cok iyi ancak ses kasmakta epey bi zorluk cekiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

mikrofon performansını cok sevmiyorum boguk veriyo sesi biraz

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
bende g733 kullanıyorum ben hyperxten gecmistim rahatlık acısından cok iyi ancak ses kasmakta epey bi zorluk cekiyorum

mikrofon performansını cok sevmiyorum boguk veriyo sesi biraz
yani g733 ün kendi performansı kötü fps oyunlarında demi yanlış anlamadım

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Çağkan Çağlayan
yani g733 ün kendi performansı kötü fps oyunlarında demi yanlış anlamadım
evet

ancak rahatlık konusunda cok iyi seninkide oyledir büyük ihtimal

valorantta immoyum ona ragmen ses kasarken asiri zorluk cekiyorum onumdeki adami arkamda saniyorum bazen

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
evet

ancak rahatlık konusunda cok iyi seninkide oyledir büyük ihtimal

valorantta immoyum ona ragmen ses kasarken asiri zorluk cekiyorum onumdeki adami arkamda saniyorum bazen
harbiden öyle ya bende yüceliğim ama ses kasarken çok zorlanıyorum ya
baya zor cidden ben ayaları beceremedim diye düşündüm ama benlik değilmiş sorun

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Bahadır
bende de g733 var adim adim anlaticam simdi sana
1. ghub dan g733 e tikla ve kulaklik isareti olan yere gir
2. gelismis eq yu etkinlestir yazan kutuyu aktiflestir
3. altinda hazir ayar var birinci sahis nisanci diye onu sec
4. surround ses bolumunu etkinlestir ve oyuna ayarla

gayet iyi ses kasiliyo ct den t yi duyuyorum desem yeridir

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
ayarları yaptın mı nasıl oldu
Tüm ayarları denedim ama bu kulaklık benlik değil anladım diğer açık dünya oyunları vs. Olsun gayet güzel performansı var rahat ama çok fazla fps oyunu oynayan birisi olarak hoşuma gitmedi ses kasamıyorum pek ve en garibime giden olaylardan birisi de Berk RİP Tepe gibi felaket bir fps oyun geçmişi olan birisi nasıl olurda bu kulaklıktan kullanır ya yıllardır kullanıyo logitech g733 ü kda sürümü onun ki ama aynı özellikteler hiç bi farkı yok uzun lafın kısası satışa koydum tertemiz kulaklığı

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Çağkan Çağlayan
Tüm ayarları denedim ama bu kulaklık benlik değil anladım diğer açık dünya oyunları vs. Olsun gayet güzel performansı var rahat ama çok fazla fps oyunu oynayan birisi olarak hoşuma gitmedi ses kasamıyorum pek ve en garibime giden olaylardan birisi de Berk RİP Tepe gibi felaket bir fps oyun geçmişi olan birisi nasıl olurda bu kulaklıktan kullanır ya yıllardır kullanıyo logitech g733 ü kda sürümü onun ki ama aynı özellikteler hiç bi farkı yok uzun lafın kısası satışa koydum tertemiz kulaklığı
bende hyperx gibi fps oyunu icin harika olan bi kulaklıktan gectim ve fps oyunu odaklı oynuyorum bende cok sıkıntı cekiyorum ama yapcak bisey yok artık kasmaya alismak lazim satmakla falan ugrasamam ben konforuna bakıp geçiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
bende hyperx gibi fps oyunu icin harika olan bi kulaklıktan gectim ve fps oyunu odaklı oynuyorum bende cok sıkıntı cekiyorum ama yapcak bisey yok artık kasmaya alismak lazim satmakla falan ugrasamam ben konforuna bakıp geçiyorum
Ben hiç odaklanamadığım için çok rahatsızm idare edemediğimden satıyorum

Top Bottom