Neler Yeni

GALATASARAY HİSSESİ Alınır mı?

sarkilar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ahmet akkaya
GALATASARAY HİSSESİ Alınır mı? sizce arkadaslar bundan 1 2 gun once 7.5 barajındaydı 9 a cıkmıs bugun mac kazandıkçamı artıyor galatasaray hissesi neye göre artar ve almak mantıklımı mesela bu sezon şampiyon olursa tahmını ne kadar cıkar hısse ona göre bi 25 30 tane almayı dusunuyorum

Aderal

80+ Bronze
Bu saatten sonra alınmaz. Hisseler beklentiye göre şekillenir. Galatasaray’ın şampiyonluğu neredeyse kesin. Ama kesin şampiyon olduğunda hisse artmayacak sert bir şekilde düşecek. Çünkü beklenti karşılanmış olacak. Zaten şu anda şampiyonluğu fiyatlıyor. Fenerbahçe Sivas’a puan kaybetmeden önce almış olsaydın büyük bir fırsat yakalamış olurdun ama şu saatten sonra gereksiz ytd

Son düzenleme:

sarkilar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ahmet akkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu saatten sonra alınmaz. Hisseler beklentiye göre şekillenir. Galatasaray’ın şampiyonluğu neredeyse kesin. Ama kesin şampiyon olduğunda hisse artmayacak sert bir şekilde düşecek. Çünkü beklenti karşılanmış olacak. Zaten şu anda şampiyonluğu fiyatlıyor. Fenerbahçe Sivas’a puan kaybetmeden önce almış olsaydın büyük bir fırsat yakalamış olurdun ama şu saatten sonra gereksiz
Peki hocam neye göre artiyor

mehmet14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
mehmet
Bu saatten sonra alınmaz. Hisseler beklentiye göre şekillenir. Galatasaray’ın şampiyonluğu neredeyse kesin. Ama kesin şampiyon olduğunda hisse artmayacak sert bir şekilde düşecek. Çünkü beklenti karşılanmış olacak. Zaten şu anda şampiyonluğu fiyatlıyor. Fenerbahçe Sivas’a puan kaybetmeden önce almış olsaydın büyük bir fırsat yakalamış olurdun ama şu saatten sonra gereksiz
beşiktaşın hissesi düşüyor ona ne diyorsun sence düşükten girilmezmi

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Şampiyonluktan sonra Galatasaray ın Bankalar Birliği borcu sıfırlanacak ve Florya Arazisi satılacak. O hisseler bu saatten sonra kolay kolay çakılmaz. Tabi ki kişisel görüşüm, yatırım tavsiyesi değildir

Aderal

80+ Bronze
Şampiyonluktan sonra Galatasaray ın Bankalar Birliği borcu sıfırlanacak ve Florya Arazisi satılacak. O hisseler bu saatten sonra kolay kolay çakılmaz. Tabi ki kişisel görüşüm, yatırım tavsiyesi değildir
Zaten onu fiyatlıyor şu anda şampiyonluk kesinleştiğinde yine düşecek

Opcin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Enes Opçin
Takımlar ne üretiyor da hissesini alacaksınız, takip edilmemesi gereken alanlar.
Hisse almanın tek kriteri şirketin üretim yapıp yapmaması mı ? :) takip etmemekte özgürsünüz hocam :)

4PieD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Erkan Dağ
Hisse almanın tek kriteri şirketin üretim yapıp yapmaması mı ? :) takip etmemekte özgürsünüz hocam :)
Şirketin değerlenmesi, karlılığını artırması, üretim yapması, birçok etken vardır, her şeyi buradan söylemeye gerek yok. Takım sevdalısı olarak futbol takımlarına yatırım yapmayı kendimce doğru bulmuyorum. Siz istediğinize yatırabilirsiniz.

Bakınız Beşiktaş 9.günde yine tavan oldu. Korkunç bir düşüş.

Opcin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Enes Opçin
Şirketin değerlenmesi, karlılığını artırması, üretim yapması, birçok etken vardır, her şeyi buradan söylemeye gerek yok. Takım sevdalısı olarak futbol takımlarına yatırım yapmayı kendimce doğru bulmuyorum. Siz istediğinize yatırabilirsiniz.

Bakınız Beşiktaş 9.günde yine tavan oldu. Korkunç bir düşüş.
İşte şimdi güzel bir açıklama oldu teşekkürler :)

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Spor kulübü hissesi alınmaz, uzun vadede para yutar.
Çok param var diyorsan al THY hesabının şifresini unut. 100.000 lirası olan adama geçen haftadan bu yana 8000 lira para bıraktı.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Sadece sportif faaliyetler ile değil, hisseler özellikle finansal faaliyetler ile orantılı bir şekilde yükselir, düşer. Şu anda yönetim eğer ki dediklerini yapabilir, Bankalar Birliği borcunu sıfırlayıp çıkar ise, hem borçları sıfırlanacak, haliyle de kulüp gelirlerinin üzerindeki yaklaşık gelirin %65 ini kapsayan şerh kalkmış olacak, ve şu an borsada işlem gören kulüpler arasında ilki başaracak. Tabi bunun için önemli olan şampiyonluk geliri ve Florya arazisinin satışından gelecek meblağ.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Sadece sportif faaliyetler ile değil, hisseler özellikle finansal faaliyetler ile orantılı bir şekilde yükselir, düşer. Şu anda yönetim eğer ki dediklerini yapabilir, Bankalar Birliği borcunu sıfırlayıp çıkar ise, hem borçları sıfırlanacak, haliyle de kulüp gelirlerinin üzerindeki yaklaşık gelirin %65 ini kapsayan şerh kalkmış olacak, ve şu an borsada işlem gören kulüpler arasında ilki başaracak. Tabi bunun için önemli olan şampiyonluk geliri ve Florya arazisinin satışından gelecek meblağ.
Spor kulüpleri finansal fair playe göre yönetildiği için, satarken yüksek alırken düşük gösterme mevzusu da var. O yüzden para yutmak çok kolay.

Top Bottom