Neler Yeni

GALATASARAY HİSSESİ Alınır mı?

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Spor kulüpleri finansal fair playe göre yönetildiği için, satarken yüksek alırken düşük gösterme mevzusu da var. O yüzden para yutmak çok kolay.
Ben sadece mesleğim gereği düşüncelerimi belirttim. Yatırım tavsiyesi vermiyorum.

alixd

80+
Şampiyonluktan sonra Galatasaray ın Bankalar Birliği borcu sıfırlanacak ve Florya Arazisi satılacak. O hisseler bu saatten sonra kolay kolay çakılmaz. Tabi ki kişisel görüşüm, yatırım tavsiyesi değildir
Hocam saçma sapan 2 tane bilgi verip sonrasında ytd falan değildir demen de verdiğiniz bilgiler de komik. Bankalar birliği borcu nasıl sıfırlanacak? Eğer Florya'nın alıcısı siz değilseniz satılacağı bilgisine nereden eriştiniz? Bu tip altı dolu olmayan cümlelerin "Pentagon Suudiyi 9'a bölüyor" meme'inden farkı yok biliyorsunuzdur umarım. İnsanları yanıltmayın. YTD yazınca insanlar etkisinde kalmayacak diye bir şey yok. Buradaki çocukların cebinde 3-5 lira var zaten. Günah.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hisse, Fon gibi şeylere yöneleceksen bu tip sektörlerden uzak durmalısın. Eğer çok anlamam ben artar mı artmaz mı 500 atıp 5K alıcam diyorsan orası Hisseler değil, Kripto piyasasına yönelebilirsin. Fakat bu sektöre gireceksen, BIST30'daki firmaların grafiklerini, KAP bildirimlerini inceleyebilir, bilanço okumayı yavaş yavaş öğrenebilirsin, fintables, trandingview, midas gibi siteler yardımcı olur sana. Yatırım yapmadan önce o firmanın tüm detaylarını, uzun ve kısa vade planlarını, alacağı ve yapacağı yatırımları, sektörünü vb. tüm detaylarını araştırman gerekiyor. Keyifli bir iş,

Son düzenleme:

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hocam saçma sapan 2 tane bilgi verip
Konuşma tarzınıza göre cevap vermemem gerekiyor ama yine de söyleyeyim.
Galatasaray da yönetici değilim. Ama 10 yılı aşkın Finans sektörü tecrübeme ve Lisans Belgeme güvenerek az çok anlarım diye düşünüyorum bazı şeylerden.
Burası borsa,bitcoin vb. yatırım araçları ile ilgili paylaşımlar yapmak için açılan bir forum değil ve burada verilen bilgilere ve yorumlara da ne kadar güvenebilir birisi onu bilemem.
Bir Galatasaray taraftarı olarak, Galatasaray ismini görünce, kendimce yorum yapma hakkım olduğunu düşünüyorum. Katılırsın, katılmazsın en doğal hakkın. Ama yazılı veya sözlü olarak, hiçbir şekilde ne olursa olsun tanımadığın birisi ile konuşurken veya yazışırken üslubuna dikkat etmek zorundasın. Bu hakkı ben size vermedim.
İyi günler

Top Bottom