Neler Yeni

Galatasaray Manchester United maçı hakkındakı düşünceleriniz neler?

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Arda
Fenerbahçeli olarak galatasarayı tebrik ederim umarım onlar gruptan umarım çıkarlar biz de lider bitiririz konferansta o zaman

hikoo

80+ Bronze
Reis tamam da her hakem altından kalkamıyor işte. Taraftarın her faule ıslık çalması normal mi yani sence?
Mesela boeyin kart görmesine kart verdi, doğru karardı adamı ıslıkladınız. Kontraya çıkan antonye kayan angelinoya kart gelmedi mesela.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doğru kararlara zırlayan gs taraftarını mı savunuyorsun bana :D

Bakın mesela sachanın sarısı var garnachonun kafasına girdi 2. sarı görmedi üstüne united kontraya çıkıyordu faulu çaldı :D
Dostum hayatinda ilk defa mi mac izliyorsun, italya'da hakemi baski altina almak icin adamlar lazer falan tutuyor san siro'da. Ne demek taraftar baski yapmayacak bagirmayacak oyle sey mi olur

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Taraf mı tuttu ? Burası tr değil hocam öyle önüne gelen her hakeme taraf tutuyo diyemezsin. Penaltı olmayınca maçtan yok olan icardiye selam olsun...

Ama tebrikler yine de sevindim gruptan çıkabileceğimize

JSezar

80+ Silver
MAğlubiyetten iyidir

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Baran
topun gidişini engellemiş el yani kapalı da değil objektif yorum yapın hakem tutmasa bile burası bence penaltı

Öğrenen_biri

80+ Bronze
okandan olmaz. ilk yarı kanatların boş olduğu belliydi. orta daha açık veriyor. abdulkerim ise terste yakalanıyor. İkinci yarı kanatların değişmesini bekledim geç yaptı. Baskı kurmada ve forvet beslenmiyordu. Ayrıca bu yedeklerin son 10 dakika değişebilir diye kural mı var takımda? İkinci yarı hemen kanatın değişmesini bekledim olmayacktı çünkü ziyech-barış, zaha-keremde max 60da, nelsonun ikinci yarı başında nbombele ile değişmesini kaanın ortaya geçmesi gerekti. Son koz ise demirbay mertens ile değişmesi ve onunda tam anlamıyla rakip sahada baskı yapması gerekti. Taraftarın bunları görüp bir teknik direktörün görmemesi hayret verici. Kaç maçtır aynı hatalar. Afedersiniz ama bir yerimiz yırtılınca mı anlaşılıyor bunlar.

+
ayrıca manu hemen bunu farkettiği için hemen iki hızlı oyuncusunu dahil etti ve girdiğinden itibaren atıyorlardı karambole girdik

Top Bottom