Neler Yeni

Galatasaray, F**Ö ve Ali Koç

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ
Ya kardeş öyle bi yazmışsın ki sanki Hakan Şükür kırmızı listede aranan terörist değilmiş, Okan Buruk ve o dönem forma giyen bilmem kaç GS'linin terörist elebaşı Fetullah Gülen ile videosu yokmuş, terörist elebaşı Fetullah Gülen'in "Galatasaray'ı dua ve himmetle ayağa kaldırmak lazım" dememiş gibi lanse etmeye çalışmışsın. Evet bunlar eski olaylar. Belki de Ali Koç bunları başarısızlığı yüzünden lanse ediyor. Ama gerçek şu ki Galatasaray ve Fetö ilişkisi yıllar sürmüş, belki halen daha devam etmekte bilemeyiz. Bir de Bekir İrtegün'den falan bahsetmişsin. Kendisini Hakan Şükür ve Arif Erdem ile falan kıyaslıyosan cidden hiçbir şey bilmiyorsun ya da bildiğin halde holiganlık yapıyorsun. Fenerbahçe'deki Fetö ile suçlananların suçları Fetö okullarında yetişmiş olmaları. Sonra da itirafçı olup kendilerini akladılar. Hakan Şükür gibi söylenenlere göre Fatih Terim'in de yardımıyla Pensilvanya'ya kaçmadılar. 2016'da Fetö bitti, Fenerbahçe Şampiyon olamadı falan filan zırvalamışsın. Öncelikle Fetö'nün bittiğini sanıyorsan elimde İstanbul'da ikinci el bir köprü var ucuzundan sana bırakayım. TFF başkanının bile iki cep telefonunda ve asistanın cep telefonunda ByLock uygulaması çıkmış ve halen daha görevde sen ne Fetö bitmesinden bahsediyorsun? Ayrıca Fenerbahçe Fetö ile adı anılacak en son kulüptür. Terörist elebaşı Fetullah Gülen: Çevik Bir ve Kenan Evren gibi generalleri kastederek "Fenerbahçe sert ve katı oraya girmek zor" diye açıklama yapmıştır. Bilmiyorsan o zaman TSK'daki çoğu üst düzey general (Çoğu sornadan Balyoz'da tutuklandı) Fenerbahçe ile özellikle Aziz Yıldırım ile içli dışlıydı. Haliyle Fenerbahçe içinde Fetullahçı karşıtı generaller olunca takıma sızamadılar. Gelelim 3 Temmuz'a. Cumhurbaşkanlığı'nın sitesine girip 15 Temmuz ile ilgili yazıyı okursan. 15 Temmuz Darbe girişiminin, Fetö'nün 3 Temmuz 2011'de Fenerbahçe'ye yaptığı kumpas ile başladığını görürsün. Ve siz bunların Fetö'nün kumpası olduğunu bile bile Fenerbahçe'ye şikeci diye iftira atıyorsunuz. Eğer Fenerbahçe'nin önü kesilmeseydi Avrupa'nın en büyük 10 kulübünden biri olacaktı. Bunu ben demiyorum zamanında dünyaca ünlü spor medyası Marca ve L'Équipe de yazdı. Sırf şike davası devam ediyor diye TFF, Fenerbahçe'yi 2 kere Şampiyonlar Ligine göndermedi. UEFA'nın, şike listesi var falan filan diye de zırvalıyorsunuz ya bazen. UEFA'nın sitesindeki listede UEFA'dan belli başlı sebeplerle men edilmiş takımlar yer alıyor. Listede BJK ve FB var. Fener'in gidememesinin sebebini de zaten söyledim: şike davasının devam etmesi. Bir de Ali Koç'a ağlak, rezil gibi itamlar yakıştırmışsın. Ali Koç ağlak ve rezilse senin pinokyo Erden başkanını ne yapacağız? Sezon başında elimde VAR kayıtları var açıklayacam Fenerbahçe kollanıyor falan demişti. Ali Koç açıklamazsan adam değilsin dedikten sonra Yerden Timur Kasım ayında ortadan bi kayboldu taa Şubat ayında gelebildi. Geçen sene de ligi falan bitirtmiyordu ne oldu o iş? Gelelim bir diğer başkanın sinek ikili Dursun'a. Ali Koç ve Fenerbahçe hakkında iftira atıp adını vermedeb ortak arkadaşımız her şeyi biliyor vs. gibisinden bir açıklama yapmıştı. Ortak arkadaşın Olgun Aydın olduğu ortaya çıktı ve Olgun Aydın, Dusun Özbek'in ifadelerinin doğru olmadığını söyledi. Yani yalan GS yöneticilerinin ağzına yuva yapmış.
Her neyse daha çok konuşurum da cidden değmez, siz iflah olmazsınız. Siz kafanıza iftira atam, yalan konuşam tarzı şeylerle doldurmuş holiganlarsınız. Şimdi o kadar iftira atmışsın eğer adamsan benim yazdıklarımı kanıtıyla cevaplarsın.
Belözoğlunun da fetullah la fotoğrafı var. Ülkede fotoğrafı olmayan adam mı kaldı? Neymiş fetö nün okulunda yetişmiş, ne kadar masum vay! TSK'daki üst düzey General diye zırvalamışsın, Ulan alparslan türkeş bile fetöyü yalıyordu zaten, ordu sanki fetö karşıtıymış gibi anlatıyorsun, ordunun yarısı fetöcüydü. Şu kumpas işi de komiğime gitmeye başladı, sözde şöyle şike yok böyle şike yok dediğinizden sonraki sezon trabzonspor maçını nasıl şikeyle alıp şampiyon olduğunuzu gördük. Ayrıca koskoca fetönün Galatasaray şampiyon olsun diye mi yaptığını sanıyorsun, fenerbahçeye yapılan operasyon daha fazla ses getirecekti, siyasiler ve cumhurbaşkanı Erdoğan da fenerbahçe kongresine üyeydi, maksat hükümete gözdağı verip hizaya çekmek. Yani olayın ne Galatasaray la şuncacık alakası yok. Yazımda da ne erdeni övdüm, ne dursunu. İkisine şuncacık da sempatim yok. Ama ortada net bir şey var ali koçtan daha başarılılar :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,920
Üyeler
141,205
Son üye
Alexqq
Top Bottom