Neler Yeni

Galatasaray turu geçer mi yoksa evine mi gider ?

.

• Oy kullanan toplam üye
    33
  • Anket kapatıldı .

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
inşallah turu geçer ama ben geçemeyeceğini düşünüyorum batshuayi çok iyiydi

Dolar

80+ Silver
Maç çok zor olacak bugün 1 farkla dönmesi bile mucize. Ben doğru tercihler ile bi şekilde geçeceğini düşünüyorum

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,557
İsim
Fatih
turu gecersek 8 macin hepsinde 8 yeme potansiyelimiz var cekilelim

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
ben geçebilir diyiyorum
bu oyunla zor umarım ders almışlardır bu kaçıncı oluyor ilk önce beşiktaşa 5 0 yenildik şimdi bu maç parmaklarımızın ucundan gitti üstelik nedense musleranın performansı rezildi artık yaşlandı

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bu oyunla zor umarım ders almışlardır bu kaçıncı oluyor ilk önce beşiktaşa 5 0 yenildik şimdi bu maç parmaklarımızın ucundan gitti üstelik nedense musleranın performansı rezildi artık yaşlandı
haklısın muslera yorgun zamanla hal olur takımı çok kazandırdı ama bu maçla kötüydü takıma gelirsek bazı oyuncular haric kötüydü

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Batuhan
Sözde şampiyon olmuş takımın gollerini geçen sene ikinci olmuş takımın oyuncusu atıyor. Hakem yönetimi bizim lige benzemez. Ligde görmediği kırmızıları görüyor avrupada taraftar desteğiyle atlayabilir tur ama musleranın sakatlığı ve stoperde sanchezin sakatlığı geçer mi oynar mı? Tamamen sakatlık ve kadroya bağlı.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
haklısın muslera yorgun zamanla hal olur takımı çok kazandırdı ama bu maçla kötüydü takıma gelirsek bazı oyuncular haric kötüydü
evet hocam özellikle abdülkerim kaç maçtır oynayamıyor bir şey oldu adama çok severdim güzel oynardı saçları kestirince gitti

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,974
İsim
Hacı
Galatasaraylı olarak evine diyorum.

Top Bottom