Neler Yeni

Galax 4060ti hangisini almak daha mantıklı

Unlucky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mertcan kılıç

aynı marka aynı model aralarında fark var mıdır ısı ses yalıtımı olarak

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Dağhan Mete Aköz
Ya,yanlış hatırlamıyorsam Bu markanın yaptığı bir özellik vardı PC hocasından izlemişdim. Ama 4060 mı 4080 mi hatırlayamadım. İçinden bir tane daha ekran kartı fanı çıkıyordu. Onu takıp çıkarabiliyorsun adeta egzoz fanı görüyor fakat. öndeki fanların dışarıya attığı sıcak havayı geri içeriye atıyor ekran kartının. Bir yanlışım varsa düzeltin. Ayrıca konuya gelirsek bence çıkarmaz.

Telefonunu Çıkra

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Ahmet Berat AĞCA
Ya,yanlış hatırlamıyorsam Bu markanın yaptığı bir özellik vardı PC hocasından izlemişdim. Ama 4060 mı 4080 mi hatırlayamadım. İçinden bir tane daha ekran kartı fanı çıkıyordu. Onu takıp çıkarabiliyorsun adeta egzoz fanı görüyor fakat. öndeki fanların dışarıya attığı sıcak havayı geri içeriye atıyor ekran kartının. Bir yanlışım varsa düzeltin. Ayrıca konuya gelirsek bence çıkarmaz.
Galax SG veya ST modellerinde öyle. İçeri atma muhabbeti PCH nin başına geldi normalde dışarı atacak şekilde geliyor yorumlarda da kullananları gördüm.
aynı marka aynı model aralarında fark var mıdır ısı ses yalıtımı olarak
İki model de 4060 Ti ı zapt etme konusunda başarılıdır.
1725059099224.png

EX in soğutması ve fabrikasyon overclock u daha başarılı. Boyut ve tasarım farkları da var.

Top Bottom