Neler Yeni

GALAX Ekran Kartları Alınır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Recep Eren Düzce
Merhaba herkese iyi forumlar. Hazır sistem bakıyorum itopyadan gamingen tr den vs... 4060 serisi düşünüyorum. Yanına da Ryzen 5 5600 almayı düşündüm. GALAX ekran kartlı sistemler diğer ismi duyulan MSI Asus Gigabayt'lı sistemlere göre daha ucuz. Markanın kötü veya tanınmamasından falan mı kaynaklı yoksa gerçekten tercih edilmeyen bir ekran kartı markası olduğu için mi bu fiyatlar böyle onu merak ediyorum. Kısacası gönül rahatlığı ile alıp senelerce oyun oynayabilir miyim.

Aratos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Aras Telli
Şahsen kullanmadım ama forumdan gördüğüm kadarıyla herkes memnun. Kesinlikle kötü bir marka değil ondan eminim.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba herkese iyi forumlar. Hazır sistem bakıyorum itopyadan gamingen tr den vs... 4060 serisi düşünüyorum. Yanına da Ryzen 5 5600 almayı düşündüm. GALAX ekran kartlı sistemler diğer ismi duyulan MSI Asus Gigabayt'lı sistemlere göre daha ucuz. Markanın kötü veya tanınmamasından falan mı kaynaklı yoksa gerçekten tercih edilmeyen bir ekran kartı markası olduğu için mi bu fiyatlar böyle onu merak ediyorum. Kısacası gönül rahatlığı ile alıp senelerce oyun oynayabilir miyim.
Alınır orta kalitede bir marka. Msi-Asus Mercedes ise Galax renaultdur.

Aratos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Aras Telli
Tabii ki asus fln daha bilindik oldukları için bir tık daha pahalılar.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Emre siyah
galax ghost orta alt seviye denebilir üzmez ama ekstra bütçe varsa daha güzel modeller öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
alperen özdemir
Şahsen kullanmadım ama forumdan gördüğüm kadarıyla herkes memnun. Kesinlikle kötü bir marka değil ondan eminim.
hocam benim bildiğim asus dan sonra en iyi marka diğer markaların ürünleride tercih edilebilir özellikle asus dual ama asus dual biraz pahalı galax alanlar memnun size kalmış asus daha iyidir fakat galax da üzmez

Aratos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Aras Telli
hocam benim bildiğim asus dan sonra en iyi marka diğer markaların ürünleride tercih edilebilir özellikle asus dual ama asus dual biraz pahalı galax alanlar memnun size kalmış asus daha iyidir fakat galax da üzmez
Hocam aslında markanın çok önemi yok model daha çok etkiler. Örneğin Asus rog strix en iyi diye geçer ama diğer asuslar tier listte alttadır. Colorful neptune serisi ya 2. Ya 3. En iyi karttır ama yine colorful vulcan serisi ortalamadır. Gigabyte aorus yine ilk 3e girerken windforce adeta inşaat tuğlasıdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
alperen özdemir
Hocam aslında markanın çok önemi yok model daha çok etkiler. Örneğin Asus rog strix en iyi diye geçer ama diğer asuslar tier listte alttadır. Colorful neptune serisi ya 2. Ya 3. En iyi karttır ama yine colorful vulcan serisi ortalamadır. Gigabyte aorus yine ilk 3e girerken windforce adeta inşaat tuğlasıdır.
hocam genelleme yaptım zaten alacağımız ekran karlarında biz gidipte asus rog la gigabyte windforce karşılaştırmayız oradaki genelleme mesela gigabyte eagle mı asus dual mi şeklinde olur yoksa dediğiniz doğru tabii ki

galax iyidir alabilirsin.

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
GALAX parasına göre iyi performans gösterir.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Mirhan Yalçın
üst segment ürünleri rog strixlerle kapışıyor sıcaklık değerleri olarak diğer türlü alt/orta segment ürünlerinide çekinmeden alabilirsiniz.

Top Bottom