Neler Yeni

GALAX Ekran Kartları Alınır Mı?

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Kadir
Merhaba herkese iyi forumlar. Hazır sistem bakıyorum itopyadan gamingen tr den vs... 4060 serisi düşünüyorum. Yanına da Ryzen 5 5600 almayı düşündüm. GALAX ekran kartlı sistemler diğer ismi duyulan MSI Asus Gigabayt'lı sistemlere göre daha ucuz. Markanın kötü veya tanınmamasından falan mı kaynaklı yoksa gerçekten tercih edilmeyen bir ekran kartı markası olduğu için mi bu fiyatlar böyle onu merak ediyorum. Kısacası gönül rahatlığı ile alıp senelerce oyun oynayabilir miyim.
alınır bence neden alınmasın gayet güzel marka bi tanıdığımda da galax gtx 1060 3 fanlı versiyonu vardı memnundu gayet

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,719
İsim
Hacı
Alınır kaliteli mal üretiyor.

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Shoto Todoroki
Merhaba herkese iyi forumlar. Hazır sistem bakıyorum itopyadan gamingen tr den vs... 4060 serisi düşünüyorum. Yanına da Ryzen 5 5600 almayı düşündüm. GALAX ekran kartlı sistemler diğer ismi duyulan MSI Asus Gigabayt'lı sistemlere göre daha ucuz. Markanın kötü veya tanınmamasından falan mı kaynaklı yoksa gerçekten tercih edilmeyen bir ekran kartı markası olduğu için mi bu fiyatlar böyle onu merak ediyorum. Kısacası gönül rahatlığı ile alıp senelerce oyun oynayabilir miyim.
Şuan ısı değerleri çoğu markaya göre çok iyi gainward,palit,zotac,inno3d(tartışılır) bence bu markaların üstüne çıkmaya başladı msi la da sıcaklık olarak çok farkları yok bence tabi msi derken gaming x slim modellerinden bahsetmiyorum onların yanına yaklaşamaz.Gaminggenle çalışmaya başladığından beri kendini baya geliştirdi galax.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Selim
Neden alınmasın tabii ki alınır duruma göre MSI, Asus gibi markalarda dikkat çeken bir kampanya yoksa tercih edilebilir. Benim Galax ı tercih etmem sebebim malzeme kalitesi değil de tasarımını beğenmemem olurdu :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Ahmet Berat AĞCA
Galax iyi bir markadır ve GPU ları özellikle 40 serisinde gözü kapalı alınır.
MSI ve gigabyte da güvenilmez modeller vardır ancak galax da fiyatı her şeyi belli ettiğinden temizdir.

Top Bottom