Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Galax RTX 4070 Ti Super 32.999₺

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Umut Şener
Ekran kartları 6000 serisinde falan ömürlük olmaya başlarlar oyunların artık grafik olarak fazla gelişeceğini sanmıyorum zaten firmalar batma eşiğine geliyor.Aşırı detaylı grafikler yapmak büyük maliyet

The Semih

80+ Silver
Bu kartlara ne kadar verilir sence en fazla
Kartın orjinal ederi 24K, zaten enayi gibi 10K fazla verip alıyorlar bide adam daha kartı tanımadan almış hype etkisiyle, valorant oynuyor RTX 4070 alıyor bu saçmalık sadece TR de var. Sonra enflasyon niye yüksek diye ota b*ka laf yapılıyor. Benim yurtdısında arkadaşlarım var 69 dolarlık oyuna bile pahalı diyorlar emin ol TR ile almanya yer değiştirse enflasyonda evren tarihinin rekorunu kırarız.

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Rusty
Ürün değer biçicilerde gelmiş. Git firmanın fabrikasına aynen böyle deyin. "Kardeşim kartınızın değeri 500$ niye bitcoin sonrası 1000$ satıyorsunuz utanmiyor musunuz deyin" bakalım ne cevap alacaksınız. Hatta 1 liraya aldığımız ekmek nasıl 10 oldu gidin bakkalara, marketlere sorun sebebini, bakalım ne diyecekler

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
Kartın orjinal ederi 24K, zaten enayi gibi 10K fazla verip alıyorlar bide adam daha kartı tanımadan almış hype etkisiyle, valorant oynuyor RTX 4070 alıyor bu saçmalık sadece TR de var. Sonra enflasyon niye yüksek diye ota b*ka laf yapılıyor. Benim yurtdısında arkadaşlarım var 69 dolarlık oyuna bile pahalı diyorlar emin ol TR ile almanya yer değiştirse enflasyonda evren tarihinin rekorunu kırarız.
O saçmalıkları geçelim o kişinin bakış açısı para onun istediğini yapar. 24k dediğin yurtdışı fiyatı. Buradaki fiyatını soruyorum en fazla ne olmalı ne kadar verilmeli?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,474
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ürün değer biçicilerde gelmiş. Git firmanın fabrikasına aynen böyle deyin. "Kardeşim kartınızın değeri 500$ niye bitcoin sonrası 1000$ satıyorsunuz utanmiyor musunuz deyin" bakalım ne cevap alacaksınız. Hatta 1 liraya aldığımız ekmek nasıl 10 oldu gidin bakkalara, marketlere sorun sebebini, bakalım ne diyecekler
4070TiS 4070Ti fiyatından verildi ancak bizim ülkede şişiriyorlar fiyatını

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
984
İsim
Rick Baba
4 fanlı 3 slotluk kart buz gibi kalacağı kesin gibi. Ama 33K verilir mi bilemedim 55K civarı bütçede 4070Ti Süper hazır sistemini alabiliyoruz zaten.

İlk gün 30K ya TUF vardı o baya iyiydi.

Şuan TUF 37K civarında

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Rusty
4070TiS 4070Ti fiyatından verildi ancak bizim ülkede şişiriyorlar fiyatını
TM işte ben kötü bir şey demiyorum. Gidin mail atın nvdia ve distribütör firmalarına şikayet edin. Burda söylediklerinizi aynı şekilde oraya yazın, buraya yazınca burayı okumuyorlar.

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
984
İsim
Rick Baba
TM işte ben kötü bir şey demiyorum. Gidin mail atın nvdia ve distribütör firmalarına şikayet edin. Burda söylediklerinizi aynı şekilde oraya yazın, buraya yazınca burayı okumuyorlar.

Etkisi %5 falan o da kısa süreli @Abdullah Hacıgül videolarında üstüne basarak söylüyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,474
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kitlesi olan birinin öncülük yapması lazım öteki türlü nvidia bizi bağlamaz der geçer ülkenin ekonomisi kötüyse banane der adam abdullah abi gibi birinin gene birşeyler yapması lazımki bizde destekleyelim ben başlatmak istesemde hali hazırda bi kitlem olmadığından hiçbir işe yaramaz

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
Ekran kartları 6000 serisinde falan ömürlük olmaya başlarlar oyunların artık grafik olarak fazla gelişeceğini sanmıyorum zaten firmalar batma eşiğine geliyor.Aşırı detaylı grafikler yapmak büyük maliyet
Grafik ksrtları şu an yapay zekâ ya odaklandı gelecek nesil kartlarda şöyle tanıtımlar olacak rtx 5000 serisi diyelim yapay zeka işlerinde 4000 serisine göre%75 daha hızlı işlem yapıyor diyecekler kartlar yine yok satacak bu adamların kart satması için bir hikaye lazımdı uzun yıllar oyun dediler onları karşılaştırdılar sonra BTC madenciliği çılktı yine yok sattı şimdi yapay zekaya yöneldiler ama hapay zeka en az 10 sene yeni kartların ana hikayesi olacak yine hok satacak yapay zekayı hangi kart daha hızlı işlem yaparsa o firma uçuşa geçecek şimdilik lider Nvidia bu konuda

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Muhammed
hocam kartı satarken adamların ne dediği önemli değil senin ne için kullanacagın ne sevıyede işlerde ve oyunlarda kullanacagın önemli. Onun haricinde tr fiyatlandırması zaten saçmalık. enflasyonu da tüketiciye bağlamak garip bi ekonomik bakış açısı :) tam tersine tüketici kendini güvene almak için enflasyon olan ülkelerde tüketim daha fazla olur yani adam yarın alamayacagım dusuncesınde ve gerçektende öyle sadece kartlarda değilki herşeyde öyle.

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Kaan
Grafiklerden ziyade artık kimse optimizasyon üzerinde doğru düzgün durmuyor. 30K verip alınan kartlar neredeyse patates oluyor yeni oyunlarda DLSS mlss fsr gibi dandik teknolojileri açmadan

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,697
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom