Neler Yeni

Galaxy S6 Arka Planda Silik Klavye Gözüküyor

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Merhabalar arkadaşlar. Samsung galaxy s6 telefonum var nerden baksanız 5 yıllık ve telefon ne servis gördü ne de içi açıldı ama benim daha yeni fark ettiğim bir sorunla karşılaştım. Ekranda beyaz bir sayfa açılınca örneğin chrome boş sayfası arka planda silik şekilde klavye ve üstü tarafta silik şekilde arkada whatsapp açıkmış gibi gözüküyor. Sebebi sizce ne olabilir acaba ekranın ömrü mü tükeniyor ? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Valkry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Hasan TEKİNER
Merhabalar arkadaşlar. Samsung galaxy s6 telefonum var nerden baksanız 5 yıllık ve telefon ne servis gördü ne de içi açıldı ama benim daha yeni fark ettiğim bir sorunla karşılaştım. Ekranda beyaz bir sayfa açılınca örneğin chrome boş sayfası arka planda silik şekilde klavye ve üstü tarafta silik şekilde arkada whatsapp açıkmış gibi gözüküyor. Sebebi sizce ne olabilir acaba ekranın ömrü mü tükeniyor ? Yardımcı olursanız çok sevinirim
Ghost screen var ekranınızda genelde darbe kaynakli 👍

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
Amoled yanığı olmuş. GhostScreenFix uygulaması bir ihtimal işe yarayabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Zeki Can Uysal
Bu tarz ekranlarda olabiliyor, arkada uzun süre kalan görüntü ekrana yapışıyor gibi düşünün. Değiştirmek de gerekebilir.

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ghost screen var ekranınızda genelde darbe kaynakli 👍
Nasıl düzelir acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amoled yanığı olmuş. GhostScreenFix uygulaması bir ihtimal işe yarayabilir.
Bunu deniyeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tarz ekranlarda olabiliyor, arkada uzun süre kalan görüntü ekrana yapışıyor gibi düşünün. Değiştirmek de gerekebilir.
Bu tarz ekranlar derken usta nasıl yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Zeki Can Uysal
bu tarz derken telefon ekranlarında demek istedim, aslında yalnız telefon değil televizyonda falan da oluyor aynı görüntü çok uzun süre kalırsa. "bu tarz ekran" lafını biraz gereksiz kullanmışım.

Top Bottom