Neler Yeni

Galaxy Tab S7 FE vs iPad 9

coldplay

80+ Bronze
Samsung Tab S7 FE 4gb+64gb versiyon vs iPad 9 3gb+64gb versiyon modeller için hangisi tercih edilebilir ?

Son düzenleme:

şahin doğan

80+ Platinum
Tab S7'de 4/64 yok. Senin bahsettiğin cihaz Tab S7 FE olmasın? S7 FE'yi diyorsan kesinlikle iPad 9. S7 FE'yi deneyimleme şansım oldu ve o cihazın arayüz performansı bile kötü.

coldplay

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

şahin doğan

80+ Platinum
S7 FE'den bahsediyorum https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...Mm6IcB18whUdK2bKCqhoCSH8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
iPad 9'un S7 FE'den ne gibi artıları var söyleyebilir misiniz daha belirleyici bilgiler öğrenmek iyi olur
En başta performans farkı. S7 FE arayüzde bile takılma yapıyordu. Uzun kullanımda da iPad 9 çok daha performanslı olacak ve ömrü daha uzun. Not tutma ve kalem deneyimi olarakda iPad 9 önde. S7 FE alarak paranı çöpe atarsın. Tek artısı tasarımı.

coldplay

80+ Bronze
En başta performans farkı. S7 FE arayüzde bile takılma yapıyordu. Uzun kullanımda da iPad 9 çok daha performanslı olacak ve ömrü daha uzun. Not tutma ve kalem deneyimi olarakda iPad 9 önde. S7 FE alarak paranı çöpe atarsın. Tek artısı tasarımı.
Dikkat etmem gereken başka bilgiler var mıdır? iPad 9 fiyatına değer mi ona göre son kararımı vereceğim

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

coldplay

80+ Bronze
İpad 9 aldım 2 ay önce sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin
Sormak istediğim bir şey yok aslında ama 3gb ram yeterli mi ve 64gb hafızanın ne kadarını ipados kullanıyor geriye ne kadar kalıyor saf halde?
bir de s7 fe yerine ipad 9 tercih etmemi öneriyor musunuz?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Sormak istediğim bir şey yok aslında ama 3gb ram yeterli mi ve 64gb hafızanın ne kadarını ipados kullanıyor geriye ne kadar kalıyor saf halde?
bir de s7 fe yerine ipad 9 tercih etmemi öneriyor musunuz?
ipad de bulunan goodnotes ve procreate için tercih ettim ben, 3gb ram yeterli bence, ppsspp kurup god of war falan da oynadım sıkıntı çıkarmadı da sonra bendne kaynaklı bir sorun oldu herhalde açamıyorum ppsspp yi, ipados 8.5gb yer kulalnıyor sistemde 3 gb yer kullanıyor.
ben de not uygulamaları bütün sosyal medya uygulamaları dizi platformları vb. çoğu yüklü ve 25gb alan kullanıyorum

coldplay

80+ Bronze
ipad de bulunan goodnotes ve procreate için tercih ettim ben, 3gb ram yeterli bence, ppsspp kurup god of war falan da oynadım sıkıntı çıkarmadı da sonra bendne kaynaklı bir sorun oldu herhalde açamıyorum ppsspp yi, ipados 8.5gb yer kulalnıyor sistemde 3 gb yer kullanıyor.
ben de not uygulamaları bütün sosyal medya uygulamaları dizi platformları vb. çoğu yüklü ve 25gb alan kullanıyorum
ipados sürümü olarak ne durumda şu anda? üründeki herhangi bir parça donanım özellik eksiklik hissettiriyor mu?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
ipados sürümü olarak ne durumda şu anda? üründeki herhangi bir parça donanım özellik eksiklik hissettiriyor mu?
ekran 16 9 olsa diyorum bazen onun dışında eksisini hatırlamıyorum
bir de amoled olsa güzel olabilirdi

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
C.S.
Dikkat etmem gereken başka bilgiler var mıdır? iPad 9 fiyatına değer mi ona göre son kararımı vereceğim
tablet demek, ipad demek. s7fe, donanım anlamında çok kötü bir cihaz. ekranı da kötü. geniş ekran cezbedici olsa da ekran kötü olduğu için zevk vermez.
ipad hem ekranı iyi, hem donanımlı hem de uygulama açısından çok zengin. fiyatı da birbirine yakın.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
Birkaç aydır ders ve dizi/film vs için S7 FE kullanıyorum. Aslında sorunun cevabı cihazlardan geçmiyor bence, çünkü Apple genellikle iyi tabletler (ipadler) yapar ve S7 FE donanım olarak performans kanadında yetersiz. Buna itiraz etmem ancak Apple'ın ve dolayısı ile ios'un tasarım felsefesi, kullanım şekli vs android ile oldukça farklıdır. Ben bu yüzden tablet alırken ipadi doğru düzgün değerlendirmedim bile, benim kullanım alışkanlıklarıma uygun olmadığını bildiğim için.
Eğer biraz daha özgürlük, deneysel kullanım alanları vs istiyorsan, kurcalayacaksan ve android arayüzlerine alışıksan S7 FE alabilirsin, şahsen tavsiyem mümkünse bütçe artırıp daha iyi modellere bakmandır.
Eğer bütçeni artırmayacaksan ve IOS ile aran iyiyse ipad alabilirsin.
Android ve IOS arasında seçim yapmak bence önemli bir nokta, bunu yaparsan zaten biri elenecektir. Ha eğer güçlü donanım istiyorsan tekrar söylüyorum direkt S7 FE yi unut :)

Ardaa66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda Küçükbaşoğlu
İpad 9 aldım 2 ay önce sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin
Hocam bayadır bu tableti kullanıyorsun oyun performansı nasıl ve alınır mı? Ayrıca okul için slayt yapmam gerekiyor ipadden slayt yapılabilir mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom