Neler Yeni

Gamakay MK61 Alınır mı Hangi Switch

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Yiğit Can Kocaman
İyi forumlar, 3 Yıldır Rampage KB-R90 Orion Red Switch klavye kullanıyorum. Ve klavye değiştirmeye karar verdim, aklımda Gamakay MK61 almak var.
Bu fiyat bandında daha iyisi var mıdır ve MK61 için hangi switchi tercih etmeliyim. FPS Tarzı oyunları daha çok oynuyorum ( Apex , CSGO , R6 )
Kesinlikle yellow. FPS oyunlarında genelde linear switch daha iyidir, redle de arasında pek bir ses farkı yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem
Kesinlikle yellow. FPS oyunlarında genelde linear switch daha iyidir, redle de arasında pek bir ses farkı yok.
İnternette tuşlara hafif dokunup sağ sol yapınca yay sesi çıkıyor ve çift tıklama yapiyor demiş biri çok kafam karıştı. Bu bütçeye en iyi klavye bu mudur

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Yiğit Can Kocaman
İnternette tuşlara hafif dokunup sağ sol yapınca yay sesi çıkıyor ve çift tıklama yapiyor demiş biri çok kafam karıştı. Bu bütçeye en iyi klavye bu mudur
Gateron optik sarı switchleri var diye biliyorum, bende de yine gateronun üretimi olan steelseries optipoint anahtarlarının sarı olanı var. Açıkçası şu ana kadar yay sesi, sağa sola oynama vb. bir durumla karşılaşmadım. 1400 lira da gayet uygun bence, bu fiyata en iyisi demek zor çünkü bende tüm piyasayı avcumun içi gibi bilmiyorum ancak bu fiyata alınabilecek en iyi klavyelerden biri olduğu kesin. Üzmez sizi tercih etmeniz durumunda.

Son düzenleme:
Top Bottom