Neler Yeni

Game garaj iğrenç bir şirket

jeff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Bugra Gorkas
Hayatımda gördüğüm en kötü en laçka şirket. Sıfır bilgisayar aldım 20 bin tl ödedim. Ben bir şirkette evden bilgisayar üzerinden çalışıyorum. Bilgisayar geldi sürekli restart atıyor. Her parçayı neredeyse denedim ve sorun psu ya da ekran kartında idi. Kendilerine bütün parçaları yolladım. İncelenip sorunun ssd'de olduğunu söylediler alakası olmamasına rağmen. Neyse bilgisayarım geldi açtım ve 5 dakika geçmeden yine restart yedim. Sonra ya şanstır bu deyip tekrar denedim. Tekrar restart. Hala parçalar arızalı. Sonra aradım ve dedim ki ben daha bu bilgisayarı alalı 3 hafta oldu daha hiç kullanamadım normal mi bu? Kendileri de beyefendi gönderiyorsanız gönderin diye üstüne bir de beni azarladılar. Teknik ekipten Fatih Bey azarlayan arkadaş. Bunlar bu gücü nereden buluyorlar? Bu nasıl laçka tavırdır?

yigit_0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
musa akın
Hayatımda gördüğüm en kötü en laçka şirket. Sıfır bilgisayar aldım 20 bin TL ödedim. Ben bir şirkette evden bilgisayar üzerinden çalışıyorum. Bilgisayar geldi sürekli restart atıyor. Her parçayı neredeyse denedim ve sorun psu ya da ekran kartında idi. Kendilerine bütün parçaları yolladım. İncelenip sorunun ssd'de olduğunu söylediler alakası olmamasına rağmen. Neyse bilgisayarım geldi açtım ve 5 dakika geçmeden yine restart yedim. Sonra ya şanstır bu deyip tekrar denedim. Tekrar restart. Hala parçalar arızalı. Sonra aradım ve dedim ki ben daha bu bilgisayarı alalı 3 hafta oldu daha hiç kullanamadım normal mi bu? Kendileri de beyefendi gönderiyorsanız gönderin diye üstüne bir de beni azarladılar. Teknik ekipten Fatih Bey azarlayan arkadaş. Bunlar bu gücü nereden buluyorlar? Bu nasıl laçka tavırdır?
hocam bende hiç beğenmiyorum game garajı 1 kere mouse sipariş etmiştim sürekli temassızlık vardı bağlantısı kopuyordu iade ettim bidahada bişey satın almadım

ConquerorXIV

80+ Gold
Hayatımda gördüğüm en kötü en laçka şirket. Sıfır bilgisayar aldım 20 bin TL ödedim. Ben bir şirkette evden bilgisayar üzerinden çalışıyorum. Bilgisayar geldi sürekli restart atıyor. Her parçayı neredeyse denedim ve sorun psu ya da ekran kartında idi. Kendilerine bütün parçaları yolladım. İncelenip sorunun ssd'de olduğunu söylediler alakası olmamasına rağmen. Neyse bilgisayarım geldi açtım ve 5 dakika geçmeden yine restart yedim. Sonra ya şanstır bu deyip tekrar denedim. Tekrar restart. Hala parçalar arızalı. Sonra aradım ve dedim ki ben daha bu bilgisayarı alalı 3 hafta oldu daha hiç kullanamadım normal mi bu? Kendileri de beyefendi gönderiyorsanız gönderin diye üstüne bir de beni azarladılar. Teknik ekipten Fatih Bey azarlayan arkadaş. Bunlar bu gücü nereden buluyorlar? Bu nasıl laçka tavırdır?
ben pc toplama konusunda hiçbir firmaya güvenmem ki onların sistemlerinde dandik psu kasa var sorun yaşaman normal alırken danışıp alsaydın keşke

jeff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Bugra Gorkas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Youtuberlardan oradan buradan hızlıca büyüyüp bu şekilde ilgisiz bir şirket haline geldiler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben pc toplama konusunda hiçbir firmaya güvenmem ki onların sistemlerinde dandik psu kasa var sorun yaşaman normal alırken danışıp alsaydın keşke
Acemi davrandım acele işim olduğu için. Maalesef işime devam etmem gerekiyordu ama şu an bırakın devam etmeyi kendileri yüzünden kovulmanın eşiğindeyim.

Tüketici haklarına başvuruda bulunacağım gerekirse işi yargıya da taşıyacağım. Uğraşamam bunlarla. Siz de sakın almayın.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Ali
Hocam sorunun çözülmesi adına yazıyorum. Direk arızalı düşündüğünüz parçayı yetkili servise gönderin ve doa kapsamında değişim talebinde bulunun. Atıyorum ekran kartı ise talepte bulunun onlar arızalı olduğuna dair servis raporu yazarlar ve gamegaraj değiştirmek zorunda kalır. Değiştirmez ise kanuna uymadıkları için e-devlet üzerinden bütün kanıtları yükleyip tüketici hakem heyetine başvurursunuz. Sonuç olarak bu kez o ilgilenmeyen elemanlar etrafınızda dört dönecekler.

Furyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Taha Tuğrul Tuncel
Keşke hiç uğraşmasaydınız da iade etseydiniz bende incehesaptan sistem aldım bozuk çıktı şimdi iade ediyorum

jeff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Bugra Gorkas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Keşke hiç uğraşmasaydınız da iade etseydiniz bende incehesaptan sistem aldım bozuk çıktı şimdi iade ediyorum
Ya para benim için cidden geri planda evet önemli ama işimi yapmam çok önemliydi

Hocam sorunun çözülmesi adına yazıyorum. Direk arızalı düşündüğünüz parçayı yetkili servise gönderin ve doa kapsamında değişim talebinde bulunun. Atıyorum ekran kartı ise talepte bulunun onlar arızalı olduğuna dair servis raporu yazarlar ve gamegaraj değiştirmek zorunda kalır. Değiştirmez ise kanuna uymadıkları için e-devlet üzerinden bütün kanıtları yükleyip tüketici hakem heyetine başvurursunuz. Sonuç olarak bu kez o ilgilenmeyen elemanlar etrafınızda dört dönecekler.
Gerekli yerlere şikayet ettim değişim yapacaklarını söylediler göreceğim bakalım tüm parçaların seri numaralarını alacağım doğrulamak adına

TahinPekmez

80+ Silver

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
bahsettiğiniz site asla tercihim olma , Söylediğiniz sorun yüksek ihtimal PSU kaynaklı başka bir PSU ile deneme şansınız varsa sorunu çözebilir ve direk PSU gönderirsiniz değişime

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
Olcay akbulut
Geçmiş olsun hocam, bu adamlar yüzünden iş yapamıyor oluyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Özgür Bulut
Geçmiş olsun benim de arkadaşım da aynı sıkıntıyı yaşamıştı. Hazır sistem almıştı bundan 2 ay önce. Hangi oyuna girerse girsin ERR_GFX hatası alıyordu. Anakartın PCIe yuvasında arıza var dediler değiştirip tekrar gönderdiler. Bu sefer de senin yaşadığın sorunun aynısını yaşadı...

bercestev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Veli
Öncelikle yaşadığınız sorun için çok geçmiş olsun, '' Gamegaraj'dan '' hiçbir şekilde alışveriş yapılmayacağını anlamış olduk böylece. Benim size kişisel tavsiyem, bir sistem toplamayı yada almayı düşünürseniz kesinlikle adresiniz ''İtopya'' olsun. Herhangi bir şekilde reklam amaçlı söylemiyorum, 2 kere kendime 2 kere de arkadaşıma oradan sistem toplayıp sipariş etmiş biri olarak , bir kere sorun yaşamadım. Hatta kasayı gönderirken RGB aydınlatmasının bağlantı kablosunu takmayı unutmuşlardı, aradığımda bana ince ince anlatıp defalarca da özür dilediler. Şuan sorununuza bir çözüm değil ama bir daha sistem toplama gibi bir fikriniz olur ise aklınızda bulunsun istedim.

jeff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Bugra Gorkas
Destekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Bundan sonra alışveriş yapacağımız siteleri ve yapamayacağımız siteleri öğrenmiş olduk bana da ders oldu. Daha kurumsal ve göz önünde şirketleri seçip 1000 2000 fazla vermek çok çok daha güzel bir tercih haberiniz olsun

Top Bottom