Neler Yeni

Game garaj iğrenç bir şirket

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Çağatay
Hayatımda gördüğüm en kötü en laçka şirket. Sıfır bilgisayar aldım 20 bin TL ödedim. Ben bir şirkette evden bilgisayar üzerinden çalışıyorum. Bilgisayar geldi sürekli restart atıyor. Her parçayı neredeyse denedim ve sorun psu ya da ekran kartında idi. Kendilerine bütün parçaları yolladım. İncelenip sorunun ssd'de olduğunu söylediler alakası olmamasına rağmen. Neyse bilgisayarım geldi açtım ve 5 dakika geçmeden yine restart yedim. Sonra ya şanstır bu deyip tekrar denedim. Tekrar restart. Hala parçalar arızalı. Sonra aradım ve dedim ki ben daha bu bilgisayarı alalı 3 hafta oldu daha hiç kullanamadım normal mi bu? Kendileri de beyefendi gönderiyorsanız gönderin diye üstüne bir de beni azarladılar. Teknik ekipten Fatih Bey azarlayan arkadaş. Bunlar bu gücü nereden buluyorlar? Bu nasıl laçka tavırdır?
Ben imzamdaki sistemi gamegarajdan aldım. Sorunsuz sıkıntısız geldi. Tek yaptığım kaliteli görmediğim psu yu değiştirmek oldu ama onu da 3 ay kullandım ve sorun çıkarmamıştı. Farklı sitelerden de sistemler aldım sorun çıkmadı. Başka sitelerden ürün aldığınızda sorunsuz alışveriş olacak garantisi yok. Forumda en iyi denilen sitelerle bile sorun yaşayanlar oldu. Ülkemizdeki teknoloji firmaları yetersiz. Hepsi için bu geçerli.

jeff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Bugra Gorkas
Ben imzamdaki sistemi gamegarajdan aldım. Sorunsuz sıkıntısız geldi. Tek yaptığım kaliteli görmediğim psu yu değiştirmek oldu ama onu da 3 ay kullandım ve sorun çıkarmamıştı. Farklı sitelerden de sistemler aldım sorun çıkmadı. Başka sitelerden ürün aldığınızda sorunsuz alışveriş olacak garantisi yok. Forumda en iyi denilen sitelerle bile sorun yaşayanlar oldu. Ülkemizdeki teknoloji firmaları yetersiz. Hepsi için bu geçerli.
Tabii ki zaten teknolojik ürünlerde sorun çıkmaması büyük şans zaten problem o değil. Teknik servise gönderdim 1 buçuk haftanın sonunda beni arayıp şifreniz ne dediler. Sonra hallettik dediler ve gönderdiler. Sorun devam ediyor. Sonrasında sorun devam ediyor diye arıyorum bu bilgisayarda iş yaptığımı söylüyorum kusura bakmayın bile demeden gönderiyorsanız gönderin gibi bir tavır takınıyor azarlayarak. Sorun çıkması inanın sıkıntı değil yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mert Yıldırım
Gaming gen den aldım çok memnunum fiyatları da uçuk değil 3 gün içinde elime ulaştı gaming gen öneririm

• Beğen
Reaksiyonlar: jeff

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Çağatay
Tabii ki zaten teknolojik ürünlerde sorun çıkmaması büyük şans zaten problem o değil. Teknik servise gönderdim 1 buçuk haftanın sonunda beni arayıp şifreniz ne dediler. Sonra hallettik dediler ve gönderdiler. Sorun devam ediyor. Sonrasında sorun devam ediyor diye arıyorum bu bilgisayarda iş yaptığımı söylüyorum kusura bakmayın bile demeden gönderiyorsanız gönderin gibi bir tavır takınıyor azarlayarak. Sorun çıkması inanın sıkıntı değil yani.
Siparişindeki parçalar sorunsuz ise tamam yırttın, eğer sorun varsa uğraştırıyor her firma. Şu çok iyidir diyeceğim firma yok gerçekten. Şu an bende itopya ya derdimi anlatmaya çalışıyorum. 2 tane kusurlu ürün sattılar ama kabul etmiyorlar :)

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
yav şaka gibisiniz kimse o firma iyi bu firma iyi demesin senin şansına iyi gelmiş 2 günde elime ulaştı demekle iyi olmuyor sana iyi gelen diğer müşteriye kötü gidiyor.. şanş bu

Sen tüketici olarak haklarını bil hakkını ara gerisi boş.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,583
İsim
Hacı
Hangi sistemi aldınız?
Elinizde PSU var mı takabileceğiniz?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
yav şaka gibisiniz kimse o firma iyi bu firma iyi demesin senin şansına iyi gelmiş 2 günde elime ulaştı demekle iyi olmuyor sana iyi gelen diğer müşteriye kötü gidiyor.. şanş bu

Sen tüketici olarak haklarını bil hakkını ara gerisi boş.
Her firmada bu durumlar yaşanıyor a'sı b'si yok şans işi.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Hayatımda gördüğüm en kötü en laçka şirket. Sıfır bilgisayar aldım 20 bin TL ödedim. Ben bir şirkette evden bilgisayar üzerinden çalışıyorum. Bilgisayar geldi sürekli restart atıyor. Her parçayı neredeyse denedim ve sorun psu ya da ekran kartında idi. Kendilerine bütün parçaları yolladım. İncelenip sorunun ssd'de olduğunu söylediler alakası olmamasına rağmen. Neyse bilgisayarım geldi açtım ve 5 dakika geçmeden yine restart yedim. Sonra ya şanstır bu deyip tekrar denedim. Tekrar restart. Hala parçalar arızalı. Sonra aradım ve dedim ki ben daha bu bilgisayarı alalı 3 hafta oldu daha hiç kullanamadım normal mi bu? Kendileri de beyefendi gönderiyorsanız gönderin diye üstüne bir de beni azarladılar. Teknik ekipten Fatih Bey azarlayan arkadaş. Bunlar bu gücü nereden buluyorlar? Bu nasıl laçka tavırdır?
Bende 2 kez garantiye yolladım 1 ay üstüne gelmişti sistem , uzun uğraşlar sonucu tabi. Uygun sistem de bulsam almam ordan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle yaşadığınız sorun için çok geçmiş olsun, '' Gamegaraj'dan '' hiçbir şekilde alışveriş yapılmayacağını anlamış olduk böylece. Benim size kişisel tavsiyem, bir sistem toplamayı yada almayı düşünürseniz kesinlikle adresiniz ''İtopya'' olsun. Herhangi bir şekilde reklam amaçlı söylemiyorum, 2 kere kendime 2 kere de arkadaşıma oradan sistem toplayıp sipariş etmiş biri olarak , bir kere sorun yaşamadım. Hatta kasayı gönderirken RGB aydınlatmasının bağlantı kablosunu takmayı unutmuşlardı, aradığımda bana ince ince anlatıp defalarca da özür dilediler. Şuan sorununuza bir çözüm değil ama bir daha sistem toplama gibi bir fikriniz olur ise aklınızda bulunsun istedim.
İtopyadan monitör aldım , monitör arızalı çıktı ve değişim talep ettim. Değişim talebimi onayladilar ve bana alt modeller önerdiler muadil olarak. THH ye başvurdum şuan beklemedeyim bakalım

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Bende 2 kez garantiye yolladım 1 ay üstüne gelmişti sistem , uzun uğraşlar sonucu tabi. Uygun sistem de bulsam almam ordan
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopyadan monitör aldım , monitör arızalı çıktı ve değişim talep ettim. Değişim talebimi onayladilar ve bana alt modeller önerdiler muadil olarak. THH ye başvurdum şuan beklemedeyim bakalım
Zaten muadil önermeleri lazım hocam ? Cümleyi anlamadım.Özellikleri farklı alt modelse thh doğru kararda,özellikleri aynı alt modelse saçma olmuş.

jeff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Bugra Gorkas
Hangi sistemi aldınız?
Elinizde PSU var mı takabileceğiniz?
Maalesef ilk masaüstü bilgisayarım olacaktı işim dolayısıyla hep laptop aldım artık laptoplar yorduğu için masaüstü deneyeyim dedim. Elimde hiçbir parça yok.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Zaten muadil önermeleri lazım hocam ? Cümleyi anlamadım.Özellikleri farklı alt modelse thh doğru kararda,özellikleri aynı alt modelse saçma olmuş.
Özellikleri farklı işte , alt modellerden önerdiler. Muadil olarak ya aynısı ya da bı üst modeli olması lazım ya o yüzden thh ye başvurdum

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,946
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
İmkanınız varsa ilk tercihiniz mağazaya gidip elden teslim almak olsun. Ben 200 lira fazla vereyim Vatandan alayım dedim gittim aldım. Montajı dikkatlice kendim yaptım. Hasarsız, sorunsuz kullanıyorum.

jeff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Bugra Gorkas
Sevgili arkadaşlarım ben bozuk gelmesini hiç sorun etmedim inanın. Zaten arızalı gelmesi firmanın değil parça üreticisinin sorunu. Beni sinirlendiren hem sorunu çözmeye uzak olmaları hem de üstüne azarlayan bir tavır takinmalari. Umarım anlamışsınızdır.

Top Bottom