Neler Yeni

Game Garaj mağazasına gidip seçtiğim bilgisayarı alabilirmiyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert
Selamlar, game garajın sitesinden bir bilgisayar seçtim ve onu almak istiyorum, ama mağzalarından alacağım, direk gidip alabiliyormuyum yoksa sitelerinden mağzadan almayımı seçmem gerekiyor ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
burak gider
mağazadan almayı seçicen sana haber verecekler gidip alacaksın diye biliyorum. keşke oraya gidip montajı beraber yapsan aynı gün içinde alıp çıksan. böyle bir şansımız olan firma vatan harici itopya pckolik gaminggen olabilir onlardan da tam emin değilim bilen arkadaşlar varsa beni de aydınlatırlarsa sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mağazadan almayı seçicen sana haber verecekler gidip alacaksın diye biliyorum. keşke oraya gidip montajı beraber yapsan aynı gün içinde alıp çıksan. böyle bir şansımız olan firma vatan harici itopya pckolik gaminggen olabilir onlardan da tam emin değilim bilen arkadaşlar varsa beni de aydınlatırlarsa sevinirim.

Siteden mağazadan almayı seçmen lazım kanka
Cevapladığınız için teşekkürler, peki kredi kartsız alışveriş yapılıyormu? yani mesela bilgisayarı mağzaya alma gittimde nakit olarak verebiliyormuyum?. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
DERİN
Cevapladığınız için teşekkürler, peki kredi kartsız alışveriş yapılıyormu? yani mesela bilgisayarı mağzaya alma gittimde nakit olarak verebiliyormuyum?. :)
mağzaya gidip orada seçebiliyorsun , ister nakit , istersen banka üzerinden ödeyebilirsin , sistem orada hazır ise sana tamam diyolar git dışarıya az bekle orada burada dolan 1 saat içinde telefona mesaj geliyor ürününüz hazırdır diye yanında kod gönderiyorlar alt kata inip gidip alıyorsun

Top Bottom