Neler Yeni

Yardım Game garaj psu ile sorun yaşayan var mı?

Rovalian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Kaan
Arkadaşlar yakın zamanda game garaj üzerinden bir PC almak istiyorum "kullananlardan"sorun yaşayan var mı?ALTINI ÇIZIYORUM "KULLANANLAR"

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Arkadaşlar yakın zamanda game garaj üzerinden bir PC almak istiyorum "kullananlardan"sorun yaşayan var mı?ALTINI ÇIZIYORUM "KULLANANLAR"
dostum 2 aydan fazladır kullanıyorum 4-5 kere elektrik gitti akım korumalı priz de yok bir sorun çıkartmadı ancak hafif bir cw sorunu var ben ve birkaç arkadaşda diğer cwler gibi aşırı yüksek rahatsız edici bir şey değil ben kulaklığı takınca duymuyorum bile başka sormak istediğin bir şey olursa sorabilirsin

Rovalian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum 2 aydan fazladır kullanıyorum 4-5 kere elektrik gitti akım korumalı priz de yok bir sorun çıkartmadı ancak hafif bir cw sorunu var ben ve birkaç arkadaşda diğer cwler gibi aşırı yüksek rahatsız edici bir şey değil ben kulaklığı takınca duymuyorum bile başka sormak istediğin bir şey olursa sorabilirsin
Teşekkürler.

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Kullanıyorum sorun yaşamadım.

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
7-8 defa elektrikler gitmesine rağmen daha sorun yaşamadım, umarım gelecekte de yaşamam :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre Deniz
Bence mümkünse 100 lira fazla verip samsung 860 evo almak daha mantıklı. Riske girmeye gerek yok. Ben öyle yapmıştım mesela.

Top Bottom