Neler Yeni

Game Garaj Sistem

ElmorsS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Emrah
PSU hakkında detaylı bilgi yok
Anakart A320 olaraak geliyor
Ramler silikonlu geliyormuş galiba
Ram istersen demonte yollanıyor
B450 stok yeni bitti gelir tekrar
Psu yerli üretim diyorlar onu bilemiyorum

Alposki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Alp Yalçın
PSU hakkında detaylı bilgi yok
Anakart A320 olaraak geliyor
Ramler silikonlu geliyormuş galiba
hangi sisteme göre yorum yapıyorsun aldığın sisteme bağlı olarak değişir mesela ben b450m aldım ana kart a320 felan gelmedi psu kendi markaları ve sorun yaşıyanı görmedim perşembe günü sistem elime ulaştı ve ramlerde silikon felan yok araştıralım lütfen..
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 günde geldi sistem bu arada

ElmorsS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Emrah
hangi sisteme göre yorum yapıyorsun aldığın sisteme bağlı olarak değişir mesela ben b450m aldım ana kart a320 felan gelmedi PSU kendi markaları ve sorun yaşıyanı görmedim perşembe günü sistem elime ulaştı ve ramlerde silikon felan yok araştıralım lütfen..

Hayırlı olsun bu arada

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,945
İsim
Sarp Yılmaz
Game Garajdan bir sistem almayı planlıyorum fakat game garaj hakkında pek bir bilgim yok güvenilir mi gibi mesela montaj yapılıyor diyor fakat driver ve windows kurulumu yapılıyor mu bir diğer sıkıntım ise kullandıkları markaları pek bilmemem o yuzden sıkıntı yaşar mıyım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim bahsettiğim sistem şu
https://www.gamegaraj.com/aquarius-5an/ ryzen 5 3500x 16 gb RAM gtx 1660 super güncellemerlini yaptım
https://www.itopya.com/cherry-supre...5-3500x-16gb-ddr4-480gb-SSD-geforce-espor-PC/ bu sistemi düşünüyordum fakat ekran kartında ısınma olduğunu gördüm o yüzden vazgeçtim olay bu
Gamgaraj korkacak bir firma değildir işlerini gayet düzgün yapıyorlar birçok arkadaşımız alişveriş yaptı ve memnunlar. aynı şekilde itopya da öyle.

Salim5820

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Salim budak

RenT0m

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ahmet
hangi sisteme göre yorum yapıyorsun aldığın sisteme bağlı olarak değişir mesela ben b450m aldım ana kart a320 felan gelmedi PSU kendi markaları ve sorun yaşıyanı görmedim perşembe günü sistem elime ulaştı ve ramlerde silikon felan yok araştıralım lütfen..

Size silikonlu gelmemiş olabilir,Fakat forumun genelinde böyle gelenler var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Asım Arda Aluç
Size silikonlu gelmemiş olabilir,Fakat forumun genelinde böyle gelenler var.
Ben bunu kendilerine sordum kargo ile taşıma esnasında ram'lerin slotlarından çıkmamaları için böyle bir önlem alıyorlarmış.Ancak silikonları rahatlıkla sökebilirsiniz dediler.Kasa ve Psu markası olarak da AIGO/DARKFLASH tarafından gamegaraj için özel üretildiğini söylediler.

Alposki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Alp Yalçın
Ben bunu kendilerine sordum kargo ile taşıma esnasında RAM'lerin slotlarından çıkmamaları için böyle bir önlem alıyorlarmış.Ancak silikonları rahatlıkla sökebilirsiniz dediler.Kasa ve PSU markası olarak da AIGO/DARKFLASH tarafından gamegaraj için özel üretildiğini söylediler.
banada aynı şey deni fakat silikonlanma falan yoktu

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Asım Arda Aluç

Alposki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Alp Yalçın
Memnun musunuz hocam sistemden hangi modeli aldınız siz ? 5AN modelini sipariş edeceğim çarşamba günü.
bende 5An modelini aldım monitörün gelmesini bekliyorum daha çalıştırmadım korgalamada felan bir sorun yoktu

Top Bottom