Neler Yeni

Öneri Game of Thrones izlenir mi?

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,486
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
İzlenir mi?Tür drama yazıyor
Așkı memnu krallık versiyonuysa sarmaz.

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Furkan
kesinlikle izlenir aşkı memnu izlemedim ama saçma sapan ilişkilerden bahsediyorsan öyle şeyler yoktu. tek bir karakterin hayatını ele alan bi yapım değil. bir baş karakter yok tam olarak. birbirleriyle kesişen farklı hikayeler ve atmosferi olsun oyunculuklar olsun güzeldi

Cihangir

80+ Gold

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İzlenir mi?Tür drama yazıyor
Așkı memnu krallık versiyonuysa sarmaz.
Aşkı memnu gibi değil aslında entrika dizisi ama aşırı kaliteli kendine çabuk bağlıyor ve her dakikası merak uyandırıcı şekilde ilerliyor entrika dizisi diye de muhteşem yüzyıl gibi değil izlemeden anlayamazsın son sezonu ve dünyanın en kötü finalini saymazsak kusursuz bir dizi izleyeli iki yıl oldu hâlâ her aklıma geldiğinde açar piçlerin savaşı sahnesini izlerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rica ederim hocam böyle rastgele konulara yazma uçururlar benden söylemesi konu açmayı bilmediğin için konu açma konusunu alamayacağına göre bir şey demezler uyarı yememeye dikkat et

Berke123

80+ Bronze
krallık içindeki entrika muhabbetleri çok sıktı beni

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,486
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
yüzlerce dizi izledim top3 dedir got çok iyi bir dizi
krallık içindeki entrika muhabbetleri çok sıktı beni
Aşkı memnu gibi değil aslında entrika dizisi ama aşırı kaliteli kendine çabuk bağlıyor ve her dakikası merak uyandırıcı şekilde ilerliyor entrika dizisi diye de muhteşem yüzyıl gibi değil izlemeden anlayamazsın son sezonu ve dünyanın en kötü finalini saymazsak kusursuz bir dizi izleyeli iki yıl oldu hâlâ her aklıma geldiğinde açar piçlerin savaşı sahnesini izlerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rica ederim hocam böyle rastgele konulara yazma uçururlar benden söylemesi konu açmayı bilmediğin için konu açma konusunu alamayacağına göre bir şey demezler uyarı yememeye dikkat et
bu zamana kadar izlememen hata
73 bölümlük bi dizi 9.1 imdb alıyosa izlenir demektir
kesinlikle izlenir aşkı memnu izlemedim ama saçma sapan ilişkilerden bahsediyorsan öyle şeyler yoktu. tek bir karakterin hayatını ele alan bi yapım değil. bir baş karakter yok tam olarak. birbirleriyle kesişen farklı hikayeler ve atmosferi olsun oyunculuklar olsun güzeldi
Aksiyon var mı beyler peki?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,239
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks
Top Bottom