Neler Yeni

Yardım Game pass gibi emsal program çeşitleri?

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ömer taha
Arkadaslar oyunlardan uzun zamandir uzak duruyodum. Geri dondugumde dolar kuru ve steam politikasiyla nasil bakiştigimi anlamıssinizdir. Diyecegim o ki bu tarz oyunlari bunyesinde barindiran, aylik abonelik ile oynanabilecek tum platformlari ogrenmek istiyorum. Bunun yanı sıra önerilere de açığım. Herkese hayirli aksamlar dilerim😊👍 PLATFORM PC arkadaslar.

Son düzenleme:

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Yusuf Kaplan
Arkadaslar oyunlardan uzun zamandir uzak duruyodum. Geri dondugumde dolar kuru ve steam politikasiyla nasil bakiştigimi anlamıssinizdir. Diyecegim o ki bu tarz oyunlari bunyesinde barindiran, aylik abonelik ile oynanabilecek tum platformlari ogrenmek istiyorum. Bunun yanı sıra önerilere de açığım. Herkese hayirli aksamlar dilerim😊👍
Benim bildiğim ea oyunları için ea plus gibi bir şey vardı.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,370
İsim
Fatih
Arkadaslar oyunlardan uzun zamandir uzak duruyodum. Geri dondugumde dolar kuru ve steam politikasiyla nasil bakiştigimi anlamıssinizdir. Diyecegim o ki bu tarz oyunlari bunyesinde barindiran, aylik abonelik ile oynanabilecek tum platformlari ogrenmek istiyorum. Bunun yanı sıra önerilere de açığım. Herkese hayirli aksamlar dilerim😊👍
EA Play ve Ubi+ var. İkisindeki oyunların da bir kısmı Gamepasste bulunmakta. PS kullaniyorsaniz PS Plus servisi var. Ayrıca Amazon Prime her ay Epic Games her hafta ücretsiz oyunlar dağıtıyor.

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ömer taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
EA Play ve Ubi+ var. İkisindeki oyunların da bir kısmı Gamepasste bulunmakta. PS kullaniyorsaniz PS Plus servisi var. Ayrıca Amazon Prime her ay Epic Games her hafta ücretsiz oyunlar dağıtıyor.
Cok guzel biyere deginmissiniz hocam, belirtmeyi unutmusum. Platform pc 😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim bildiğim ea oyunları için ea plus gibi bir şey vardı.
Hocam sadece ea ye takili kalmak istemiyorum. Genel olarak kaliteli ve ulasilabilirligi zor oyunlara sahip servisler ariyorum. Xbox game pass biraz bu konuda iyi gibi, oyunlarini yeni inceleyebildim guzel oyunlar var. Muhtemelen alicam fakat genel bilgi amacli hepinizle istisare yapmak istedim.

Hocam epic gameste baya oyun sahibiyim fakat suan ilgimi ceken hicbir oyun yok ya. Epic gameste onerin varmidir. Tahiminen almisimdir cunki 😀

Son düzenleme:

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,370
İsim
Fatih
Cok guzel biyere deginmissiniz hocam, belirtmeyi unutmusum. Platform pc 😄

Hocam sadece ea ye takili kalmak istemiyorum. Genel olarak kaliteli ve ulasilabilirligi zor oyunlara sahip servisler ariyorum. Xbox game pass biraz bu konuda iyi gibi, oyunlarini yeni inceleyebildim guzel oyunlar var. Muhtemelen alicam fakat genel bilgi amacli hepinizle istisare yapmak istedim.

Hocam epic gameste baya oyun sahibiyim fakat suan ilgimi ceken hicbir oyun yok ya. Epic gameste onerin varmidir. Tahiminen almisimdir cunki 😀
Hocam kütüphanenizi sslerseniz yardımcı olayım. :)

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Yusuf Kaplan
Ya bu ps oyunlarını pcde oynamak gibi bir durum var mı? Uncharted 3-5 gibi. Pcye çıkmamış oyunları? Uncharted 4 oynadım gerisi yok:D

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ömer taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam yoruldum cekerken kuran carpsin, burdan bana super birkac oyun cikar heralde

Ya bu ps oyunlarını pcde oynamak gibi bir durum var mı? Uncharted 3-5 gibi. Pcye çıkmamış oyunları? Uncharted 4 oynadım gerisi yok:D
Hic sanmiyorum haci. Zamaninda unchsrted gelmeden once canim cekmisti, ps4 u de satmistim. Canim cekti ama malesef yok oyle bisey 😊

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    2.3 MB · Hit: 10
  • image.jpg
    image.jpg
    2.2 MB · Hit: 10
  • image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Hit: 9
  • image.jpg
    image.jpg
    2.5 MB · Hit: 8
  • image.jpg
    image.jpg
    2.4 MB · Hit: 6
  • image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Hit: 5
  • image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Hit: 5
  • image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Hit: 4
  • image.jpg
    image.jpg
  • image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Hit: 3
  • image.jpg
    image.jpg
    2.5 MB · Hit: 4
  • image.jpg
    image.jpg
    2.5 MB · Hit: 4
  • image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Hit: 5
  • image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Hit: 3
  • image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Hit: 6
  • image.jpg
    image.jpg
    2.2 MB · Hit: 3
  • image.jpg
    image.jpg
    2.3 MB · Hit: 2
  • image.jpg
    image.jpg
    2.2 MB · Hit: 2
  • image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Hit: 2
  • image.jpg
    image.jpg
    2.2 MB · Hit: 4
  • image.jpg
    image.jpg
  • image.jpg
    image.jpg
    2.3 MB · Hit: 5
  • image.jpg
    image.jpg
    2.4 MB · Hit: 11

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Ensar Polat

Hocam yoruldum cekerken kuran carpsin, burdan bana super birkac oyun cikar heralde

Hic sanmiyorum haci. Zamaninda unchsrted gelmeden once canim cekmisti, ps4 u de satmistim. Canim cekti ama malesef yok oyle bisey 😊
The crew 2 indirimde bakabilirsin çok keyifli oyun

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Yusuf Kaplan

Ya bi video izledim ps plus alıyor amerika vpn ile 7 günlük free. Oradan oynanıyormus. Ne ladar doğru bilmiyorum ama yarın denicem. Olursa yazarım:D

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ömer taha
The crew 2 indirimde bakabilirsin çok keyifli oyun
Haci bikac sene once satin aldim, iade ettim. Sebebini hatirlamiyorum ama sarmamisti. Bugun de karsima cikti ama bilemedim, listeye aliyorum onu da

Ya bi video izledim ps plus alıyor amerika vpn ile 7 günlük free. Oradan oynanıyormus. Ne ladar doğru bilmiyorum ama yarın denicem. Olursa yazarım:D
Yaz yaz kardesim, nerden ne koparirsak kârdır 😂

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,370
İsim
Fatih
Emülatör arastirin hocam.

1713393287300.png

buyrun hocam bazi atladiklarim var ama olsun bunlari oncelik alabilirsiniz :)

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ömer taha
Emülatör arastirin hocam.

Alıntıyı görüntüle
buyrun hocam bazi atladiklarim var ama olsun bunlari oncelik alabilirsiniz :)
Bunlardan bikaci benim de aklimdaydi. Bi detaylica ustunden gecicen yarin. Youtube dan biraz inceleme yapayim 😅

Emülatör derken hocam? Nasıl bir şey detay verir misin deneyim
ben tablet oyunlari icin pc ye emulator kuruyordum yillar evvel. Leptapi tablete, yani androide cevirdigini dusun. Ayni sekilde ps e ceviren de var demekki. Bi arastirmak lazim

Top Bottom