Neler Yeni

Gamebooster g918 klavye alınır mı? Güncel.

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Ahmet Yıldırım
Eskide açılan konular var ama hortlatmak istemedim. Gamebooster g918 alınır mı? Klavyeler hakkında pek bilgim yok. Yazım hatalarına takıntım var bu yüzden Türkçe bir klavye olmasını istiyorum. Ayrıca yurt dışı ile uğraşmak istemiyorum. Biraz baktım herkes banggood'dan veya amazon yurt dışını tavsiye ediyor. Bütçem 1000 TL. Bu aralar oyun oynayacağım, 4 ay sonra bilgisayar mühendisliği 1. Sınıfa başlıyorum (sınıfı geçersem) eğer alınır derseniz ne âlâ. Demezseniz önerilerinizi beklerim.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Mertol
Bu indirime girmiş. 2 3 gün önce 1200 civarıydı

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Eskide açılan konular var ama hortlatmak istemedim. Gamebooster g918 alınır mı? Klavyeler hakkında pek bilgim yok. Yazım hatalarına takıntım var bu yüzden Türkçe bir klavye olmasını istiyorum. Ayrıca yurt dışı ile uğraşmak istemiyorum. Biraz baktım herkes banggood'dan veya amazon yurt dışını tavsiye ediyor. Bütçem 1000 TL. Bu aralar oyun oynayacağım, 4 ay sonra bilgisayar mühendisliği 1. Sınıfa başlıyorum (sınıfı geçersem) eğer alınır derseniz ne âlâ. Demezseniz önerilerinizi beklerim.
alınır

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Tnc öz
alınır kullanıyorum gayet iyi

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Ahmet Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Tnc öz
Red switch nasıldır? Gece Cs oynarken babam kalkıp ağzıma, yüzüme bir şey yapmaz değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablosunun uzunluğu yaklaşık ne kadar acaba biliyor musun? Ve ne zamandır kullanıyorsun?
red switch kullanıyorum gayet iyi rahat o kadar fazla sesi de yok .
kablosu da kutusundan çıkardığımdan beri çıkarmadım bandından öyle kullanıyorum ama yaklaşık 1.5-2m arasıdır.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Red switch nasıldır? Gece Cs oynarken babam kalkıp ağzıma, yüzüme bir şey yapmaz değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablosunun uzunluğu yaklaşık ne kadar acaba biliyor musun? Ve ne zamandır kullanıyorsun?
bu bütçede alabileceğin en sessiz switch red switch diyebilirim, red switch zaten sessizdir, ses sorunun varsa sakın blue switche yönelme.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,160
Üyeler
154,348
Son üye
Wisp
Top Bottom