Neler Yeni

GAMEGARAJ VS MONSTER HANGİSİ DAHA İYİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
CAFER YANBASAN
Uygun Olmayan Konu Başlığı

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,669
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
hocam slayer 2 nin gövdesi çok kaba duruyor monster çok sade ve şık yapmış bence monster alır ya

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
yanlış yazmamışlarsa monster da ki ekran kartı daha iyi performans açısından ayrıca monster 2k gösteriyor ama gamegaraj göstermior ekranı galiba 1080p

BySamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Samet Aydoğdu
https://www.gamegaraj.com/urun/slayer2-10xl-3070ti-d5/

BU İKİ LAPTOPTAN HANGİSİ DAHA İYİDİR?

Slayer[2] 10XL-3070Ti D5​

Tulpar T7 V21.9​

Gamegaraj özelik bakimindan 32 GB ram olsun ekranından 360hz fhd özelik bakimindan game garaj alır ama monster 2k 165 hz görüntü kalitesinden monster Hz bakımından gamegaraj ben olsam toplama pc alırım bu fiyatlara rtx 4070 ti sistem alabilirsiniz ama laptop lazımsa özelik bakimindan gamegaraj iyi ama ben kurumsal olsun dersen monster fakat game garajın laptop daha iyi bana göre sadece fhd ekran bakımından bi tık kötü yardımcı olduysam ne mutlu bana

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
CAFER YANBASAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamegaraj özelik bakimindan 32 GB ram olsun ekranından 360hz fhd özelik bakimindan game garaj alır ama monster 2k 165 hz görüntü kalitesinden monster Hz bakımından gamegaraj ben olsam toplama pc alırım bu fiyatlara rtx 4070 ti sistem alabilirsiniz ama laptop lazımsa özelik bakimindan gamegaraj iyi ama ben kurumsal olsun dersen monster fakat game garajın laptop daha iyi bana göre sadece fhd ekran bakımından bi tık kötü yardımcı olduysam ne mutlu bana
Çok teşekkür ederimmm

Freix

80+ Bronze
Isınma sorunu olmaz mı kasanın inceliğinden dolayı
Monster kullanıcısıyım, normal kullanımda ısınma olmuyor gayet normal değerlede geziniyor. Ama yük altına girince ki yük altına girdiğinde en iyi performans için şarja takmak fln gerekiyor ve deli gibi fan çalıstırıp ısınıyor. Bu fiyata en iyi performans için şarja bağlı kalmak veya en iyi performansı alırken 30dk kullanmak(şarjda değilken 30dk fln gider herhalde) bana saçma geliyor. Bu fiyat bandında kesinlikle tercihim masaüstü olurdu. (Sahsi dusuncem, bu fiyatı verir kral sistem toplar taşıma zahmetine girerdim. Üniversite öğrencisi kafasında düşünüyorum btw)

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
monster aldım sattım ben acayip ısınıyor tavsiye etmem hatta genel olarak oyun için laptop tavsiye etmem

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
CAFER YANBASAN
Okula götürmek için eldeki Lenovo V310a model laptopa ram takıp, masaüstü toplamak daha mantıklı sanırım.

Freix

80+ Bronze
Okula götürmek için eldeki Lenovo V310a model laptopa ram takıp, masaüstü toplamak daha mantıklı sanırım.
Autocad tarzı programlar kullanmayacaksan, idare edebilecek seviyede ise daha mantıklı gibi.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
Emre Yılmaz
Sahsi dusuncem, bu fiyatı verir kral sistem toplar taşıma zahmetine girerdim. Üniversite öğrencisi kafasında düşünüyorum btw
Yok hocam ya taşınmaz monitörüydü kasasıydı bavula koyup mu götüreceksin. Bazı ünilerde Sınav haftasından sonra 1 hafta ders olmuyor. Yarıyıl ve yaz derken yılda 4 kez taşımayı ben göze almazdım.

Top Bottom