Neler Yeni

GameNote KB435L Klavye Alınır mı?

bbb@

80+

Bu klavyeyi almak istiyorum, gönül red-brown switch falan almak isterdi ama 300 civarlarında artık red bulunmuyor sanırım. Üstüne tkl ya da yüzde 60 olması lazım çünkü masamda yer yok.
Ayrıca önereceğiniz klavye varsa bakmak isterim ama bunun herhangi bir kronik sıkıntısı var mıdır? Sizce alınır mı?

arrda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
arda

Bu klavyeyi almak istiyorum, gönül red-brown switch falan almak isterdi ama 300 civarlarında artık red bulunmuyor sanırım. Üstüne tkl ya da yüzde 60 olması lazım çünkü masamda yer yok.
Ayrıca önereceğiniz klavye varsa bakmak isterim ama bunun herhangi bir kronik sıkıntısı var mıdır? Sizce alınır mı?
Şuan kullanıyorum,memnunum.

arrda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
arda
Yay sesi olarak mı yoksa switch sesi olarak mı?
Basmama gibi bir sorunu var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Basmama sorunu var mı hocam?
Basmama sorunu şöyle oluyor ben 4-5 aydır kullanıyorum hiç temizlemedim arada basmıyor bazı tuşlar iki üç kere basınca düzeliyor.Büyük ihtimal tozdan kirden basmıyor ama bir sorun varsa bilemem en azından şimdilik yok.

• Beğen
Reaksiyonlar: bbb@

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Alınmaz inanılmaz derecede kafa ütülüyor. Ayrıca malzeme kalitesi de kötü. Gerçi ucuz ürün, pek bir şey beklememek gerek. Benimkinde çınlama sesiyle karşılaşmadım ancak Content Blue Switch alarak büyük hata yaptığımı 10 gün kullanınca fark ettim.

• Beğen
Alınır kullanıcılar memnun

• Beğen

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Gerçekte görünüşü de bu şekilde bu arada. Kendim çekmiştim. Gayet başarılı aydınlatması var.

1639074763507.png

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
CesarVialpando

Valla bende bu markanın kb432l model klavyesi var 6-7 aydan sonra önce tuşlar basmamazlık yapmaya sonra da ledler sönmeye başladı. Bilmiyorum belki de bana özeldir bu durum. Seçip seçmemek sana kalmış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom