Neler Yeni

Gamepad Önerisi(LG tv de gfn ile kullanılacak)

AFY0K

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Burak
1710916470784.png
uyumluluk testinde olmaması ürünü çalıştırmayacağı anlamına gelir mi ? bilgisi olan var mı ?

Epiktetos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
İshak Çakır
F710 ve Xbox kontrolcüsü var bende . Bütçe yeterliyse kesinlikle Xbox kontrolcüsü öneririm.

AFY0K

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Burak
F710 ve Xbox kontrolcüsü var bende . Bütçe yeterliyse kesinlikle Xbox kontrolcüsü öneririm.
peki xbox pille mi çalışıyor yoksa sarjlı mı bazı yorumlarda sarjını kablosunu vs kendiniz alıyorsunuz diyenler olmuşta ?

Epiktetos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
İshak Çakır
peki xbox pille mi çalışıyor yoksa sarjlı mı bazı yorumlarda sarjını kablosunu vs kendiniz alıyorsunuz diyenler olmuşta ?
Pille ve type c kablo ile çalışıyor . Pilsiz sadece kablo ile bağladım öyle de çalışıyor sıkıntı olmadı. Ayrıca şarj istasyonları satılıyor ama bende Duracell'in şarj cihazı ve pilleri var bittikçe şarj edip değiştiriyorum .

AFY0K

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Burak
Pille ve type c kablo ile çalışıyor . Pilsiz sadece kablo ile bağladım öyle de çalışıyor sıkıntı olmadı. Ayrıca şarj istasyonları satılıyor ama bende Duracell'in şarj cihazı ve pilleri var bittikçe şarj edip değiştiriyorum .
kaç mah ile kullanıyorsun ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Volkan TOSUN
Merhaba arkadaşlar, hiç kimse PS5 Gamepad’lerden bahsetmiyor çoğu yerde. Genelde XBOX Gamepad'lerinin tavsiye edilmesinin özel bi nedeni var mı acaba? PS5 Gamepad'leri WEBOS işletim sistemi için uygun değil mi? Normalde teknik özellik olarak daha iyi gibiler sanki.

YazılımKafa

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar, hiç kimse PS5 Gamepad’lerden bahsetmiyor çoğu yerde. Genelde XBOX Gamepad'lerinin tavsiye edilmesinin özel bi nedeni var mı acaba? PS5 Gamepad'leri WEBOS işletim sistemi için uygun değil mi? Normalde teknik özellik olarak daha iyi gibiler sanki.
Gfn de de windows pc de de xbox sorunsuz çalışıyor. Dualsense PlayStation özel kolu olduğu için uyumluluk sorunları var. Dualsense alırsan bazı oyunlarda kullanamazsın. Pc de en azından uygulama yükleyerek kullanılıyor. Tv de onuda yapamazsın. O yüzden xbox daha iyi bir seçenek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,599
Üyeler
141,862
Son üye
mysterix
Top Bottom