Neler Yeni

Yardım s23 Alıcam Pişman eder mi? ?

Palo DAYI

80+ Silver
Beyler butce 40k ya kadar cıkıyor Yd Iphone 15pro alıcaktım lakin yok esimdır 8ay kullan 4 ay kullanama cartı curtu derken s23 almaya karar verdım ay bası sıparıs gecmeyı dusunuyorum
Elımde 4 senelık m51 cıhaz var ondan gecıs yapıcam almısken guzel bısey alayım dıyorum
Bu telefonu kullanmıs ve halı hazırda kullanan kısıler deneyımlerını paylasabılırmı ?
telefondan beklentım kamera acısından uzmemesi ( ıos tarafında 14 pro ıle rakıp dıyolar )
Oyun oynamaıyorum fakat performans acısındanda okadar para vermısken ıyı olsun ıstıyorum
bıde ınstagram whatsapp gıbı uygulamalara foto veya vıdeo attıgınızda kalıte dusmesı oluyormu ?

( 40 K BUTCEYE ONU ALMA BU CIHAZ DAHA GUZEL DEDGINIZ TELEFONLAR VARSA ONERILERE ACIGIM )

Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Beyler butce 40k ya kadar cıkıyor Yd Iphone 15pro alıcaktım lakin yok esimdır 8ay kullan 4 ay kullanama cartı curtu derken s23 almaya karar verdım ay bası sıparıs gecmeyı dusunuyorum
Elımde 4 senelık m51 cıhaz var ondan gecıs yapıcam almısken guzel bısey alayım dıyorum
Bu telefonu kullanmıs ve halı hazırda kullanan kısıler deneyımlerını paylasabılırmı ?
telefondan beklentım kamera acısından uzmemesi ( ıos tarafında 14 pro ıle rakıp dıyolar )
Oyun oynamaıyorum fakat performans acısındanda okadar para vermısken ıyı olsun ıstıyorum
bıde ınstagram whatsapp gıbı uygulamalara foto veya vıdeo attıgınızda kalıte dusmesı oluyormu ?

( 40 K BUTCEYE ONU ALMA BU CIHAZ DAHA GUZEL DEDGINIZ TELEFONLAR VARSA ONERILERE ACIGIM )
Bence S23 Al. Gözün arkada kalmaz. 1 2 güncelleme de yaparsın sonra daha yapmanı önermem. Cayır cayır kullanırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada outlet S24

Palo DAYI

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
s23 ultra yd almam diyorsan s23 en iyi seçenek bence
yd ugrastırcak gıbı
bıde gecenlerde bı haber vardı gumruk vergısı odense bıle 2.telefonu almama falan

Bence S23 Al. Gözün arkada kalmaz. 1 2 güncelleme de yaparsın sonra daha yapmanı önermem. Cayır cayır kullanırsın

Yada outlet S24
neden guncelleme yapmamalıyım performans acısındanmı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,651
İsim
uwu
Bütçe varken yd s23u yada 24u alman daha iyi olur iPhone de ki gibi değil çift fiziki yani Şuan takarsanız hattı seneye eylülde kullanım hakkı bitmiş oluyor server ücretinde düşmüş olur

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Berk
YD S23 Ultra al ve IMEI attır ya da 2.el 23 ultra bak. Düz 23'de güzel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
yd ugrastırcak gıbı
bıde gecenlerde bı haber vardı gumruk vergısı odense bıle 2.telefonu almama falan

neden guncelleme yapmamalıyım performans acısındanmı
Ben pek güncelleme taraftarı değilim. İlk yıl bir kaç güncelleme yaparım ve ondan sonra kapatırım

Palo DAYI

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe varken yd s23u yada 24u alman daha iyi olur iPhone de ki gibi değil çift fiziki yani Şuan takarsanız hattı seneye eylülde kullanım hakkı bitmiş oluyor server ücretinde düşmüş olur
beyler sımdı dıyelımkı yd s23 ultra aldım
4+4 8ay kullandım gerı kalan 4 ay aramaya falan kapalı ona okey pekı bu 1 sene doldugunda ımeı atmasam telefon kapanıyormu nasıl oluyor benı bır aydınlatıverın :) ımeı her telefoncu atabılırmı kaca patlar elımde eskı bır samsung cıhaz var onun ımeı atsam telefona guncelleme falan gelmeme sorunu yasarmıyım

s23 ultra Server kaydı ile 30 civarına satılıyor tavsiye ederim benim de niyetim var inşallah
sahıbınden almayı pek gozum ısırmıyor nerden bulucam yd dolaptan falanmı

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
yd ürünlerde içi açılıp direnç değiştiriliyor bence hiç girme o işlere git garantili al kafan rahat olsun

turlikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Turan Durmaz
Bende de M52 var S23 senin isteklerini karşılayacak gibi görünüyor ama ekran boyutu küçük ve batarya olarakta biraz üzebilir sonuçta bataryası çok güçlü senin cihazın bunlar senin için sorun değilse fiyatına göre çok iyi bir cihaz. Bende poco f6 serisini bekliyorum.

Palo DAYI

80+ Silver
yd ürünlerde içi açılıp direnç değiştiriliyor bence hiç girme o işlere git garantili al kafan rahat olsun
bende aynı kafadayım valla

Bende de M52 var S23 senin isteklerini karşılayacak gibi görünüyor ama ekran boyutu küçük ve batarya olarakta biraz üzebilir sonuçta bataryası çok güçlü senin cihazın bunlar senin için sorun değilse fiyatına göre çok iyi bir cihaz. Bende poco f6 serisini bekliyorum.
batarya konusunda evet 7000mah elımdekı cıhaz ama artık omrunu yetırıyor mısal telefon bostayken bazen kendı kandıne sarjı gıdıyor bazen gıtmıyor batarya degısımını 1 sene once yaptım gene basladı

Son düzenleme:

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,651
İsim
uwu
Server kayıtta içi açılmıyor
beyler sımdı dıyelımkı yd s23 ultra aldım
4+4 8ay kullandım gerı kalan 4 ay aramaya falan kapalı ona okey pekı bu 1 sene doldugunda ımeı atmasam telefon kapanıyormu nasıl oluyor benı bır aydınlatıverın :) ımeı her telefoncu atabılırmı kaca patlar elımde eskı bır samsung cıhaz var onun ımeı atsam telefona guncelleme falan gelmeme sorunu yasarmıyım

sahıbınden almayı pek gozum ısırmıyor nerden bulucam yd dolaptan falanmı
S23u yi aldın bu yıl kullandın yıl başında tekrardan 4+4 ay kullanma hakkin oluyor yani şuan alırsan aralıksız seneye Eylül'de kadar kullanırsın Eylül'de de server kayıt yaptırırsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,385
Üyeler
142,729
Son üye
Bay_Flame
Top Bottom