Neler Yeni

Gamepad Önerisi PC için

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim Öztanrıkulu
Bütçe
1800
Merhaba kablosuz bir gamepad almak istiyorum. Bilgisayarım monster ama monster'ın gamepadi tetikleri yarıdan sonra algılamaya başlıyormuş bende MSI GC30 V2 gamepadi ve Steelseries Stratus+ arasındayım.
MSI'nın incelemeleri biraz var ama Steelseries'in incelemesini çok bulamadım. Bu fiyat bantlarında (max 1800) Önere bileceğiniz bir gamepad varmı? Forza Horizon 5, RDR2 ve FİFA gibi oyunlar oynuyorum.

Bünyamina

80+ Gold
Amazonda ithal olarak gelen xbox kolları vardı pembe yeşil 1700 TL civarındaydı yine bu fiyatlara düşerse bunların birini alabilirsin.

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Msi'ın o modelini kullanıyorum, başka kullanıcılar ölü bölge olduğundan forza'da çok iyi performans alamadıklarını söylüyor, pc yakınında okey güzel ama ben 3.5-5metre mesafeden kullanırken ivme sorunu olduğunu farkettim, yakın mesafede böyle sorun yaşamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim Öztanrıkulu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amazonda ithal olarak gelen xbox kolları vardı pembe yeşil 1700 TL civarındaydı yine bu fiyatlara düşerse bunların birini alabilirsin.
Xbox kolu bluetooth ile bağlantı kuruyor ve pili olduğu için tereddüde kaldım. pil süresi ve bluetooth bağlantı kalitesi nasıl bilmiyorum. laptopum bluetooth 5.0 var

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Xbox kolu bluetooth ile bağlantı kuruyor ve pili olduğu için tereddüde kaldım. pil süresi ve bluetooth bağlantı kalitesi nasıl bilmiyorum. laptopum bluetooth 5.0 var
BİM'in pili ile kullanıyorum Xbox kolunu 1 ay dayanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama çok oynarsan max 3 hafta

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim Öztanrıkulu
Xbox 9. nesil kolu almaya karar verdim ama hareket sensörü vb varmı bide garanti süresi nekadar malzeme kalitesi nasıl bilen var mı laptopta kulanacam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,708
Üyeler
141,475
Son üye
yovanex
Top Bottom