Neler Yeni

Gamepad önerisi PC için

Cormack

80+
Mesaj otomatik birleştirildi:

aliexpress te tükenmiş belki geri stok gelir beklemek istersen, f710 pek önermem 10 yıllık kol ve çok fazla bağlantı sorunu olduğu söyleniyor
Yenisi çıktı ultimate 2c aynı paraya daha iyi özellikleri var

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Reşit Akalın
biraz fazla irdeliyorum çünkü hangi koldan alırsam 2 tane alacağım bu fiyat bandındaki en iyisini almak istiyorum söylediğiniz modeli de inceleyeceğim logiteceh f710 hakkında ne düşünüyorsunuz
F710 boşver alma. Singleplayer oyund asıkıntı yok ama online oyunda bazen tuş takılma problemi oluyor. Bizzat kendim test ettim ayrıca saçma sapan bir yapısı var hiç ergonomik değil

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Anonim Ankh
öncelikle konuya ilginiz için teşekkür ederim bende hala gamepad arıyorum aliexpressi takip ediyorum güzel indirim olunca alacağım fakat bu ürünlerde ölü nokta çokmuş onun içinde tereddütte kaldım yakın zamanda https://www.amazon.com.tr/dp/B00CJA...e=380333&creativeASIN=B00CJAEX5M&linkCode=asn bu gamepadi buldum sizce nasıl internette gömen de var seven de ayrıca halla önerilerinize açığım
Yeni 8Bitdo Ultimate 2C çıktı ve 1. versiyon ( Ultimate C) ile aynı fiyat ama çok daha özelliği var, Banggood'dan onu almalısın, ben 1. versiyonunu kullanıyorum ve çok memnunum, 2. versiyonunda bluetooth, yazılım desteği falan baya bir artısı var, şu konuya göz atabilirsin, ihtiyacın olan her şey var.

usoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ramiz karaeski

aliexpress te tükenmiş belki geri stok gelir beklemek istersen, f710 pek önermem 10 yıllık kol ve çok fazla bağlantı sorunu olduğu söyleniyor
tamamdır herhalde bu 2C modelini alacağım teşekkür ederim

PC'de kullanmak için Xbox harici uğraşmayın bence güzel bir indirim veya kampanya kovalayın veya acil değilse biraz daha bütçe ekleyip alın
keşke xbox alacak kadar bütçem olsa tercih ederdim ayrıca satın alacağım koldan 2 tane alacağım ondanda bütçemi bir hayli zorlar

2 sene Gamesir t4 pro kullandım zamanında 400-500tl civarındaydı şu anki fiyatını bilmiyorum sonrasında 1 ay önce Xbox gamepad aldım 9 nesil Tofaş’tan mercedese bindim gibi bir şey oldu tuş basma hissiyatında :D size önerim ps5 - Xbox gamepad hangisi ucuzsa onu alın
dediğim gibi bütçem olsa xbox alırım da yok işte 😢

Yeni 8Bitdo Ultimate 2C çıktı ve 1. versiyon ( Ultimate C) ile aynı fiyat ama çok daha özelliği var, Banggood'dan onu almalısın, ben 1. versiyonunu kullanıyorum ve çok memnunum, 2. versiyonunda bluetooth, yazılım desteği falan baya bir artısı var, şu konuya göz atabilirsin, ihtiyacın olan her şey var.
gerçekten detaylı bir incelemeymiş teşekkür ederim paylaştığınız için

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,069
Üyeler
152,174
Son üye
zindan0
Top Bottom