Neler Yeni

Gamepower Bane VS Rampage SMX-R9

Gamepower Bane VS Rampage SMX-R9

• Gamepower Bane

Oylar: 2 33.3%
  • Rampage SMX-R9

Oylar: 4 66.7%

• Oy kullanan toplam üye
    6
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
BANE:

SMX-R9

SİZCE HANGİ MOUSE DAHA İYİ YA DA BİLDİĞİNİZ DAHA GÜZEL Bİ MOUSE VARSA LİNK ATMAYI UNUTMAYIN. ŞİMDİDEN GELEN TÜM CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER

GodlyPain

80+ Bronze
Merhaba,
Öncelikle Gamepower Bane kullandığımı söyleyeyim. 2 Yıldır hiç problem yaşatmayan bu mouse rahat bir tutuş mekanizmasına sahip olmasıyla birlikte, bilgisayardan farenin herşeyini kontrol edebilmeniz daha da güzelleştiriyor. makro olsun RGB olsun herşeyini özelleştirebilirsiniz. tavsiye ederim. Rampage mouse denemediğim için bir şey diyemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,
Öncelikle Gamepower Bane kullandığımı söyleyeyim. 2 Yıldır hiç problem yaşatmayan bu mouse rahat bir tutuş mekanizmasına sahip olmasıyla birlikte, bilgisayardan farenin herşeyini kontrol edebilmeniz daha da güzelleştiriyor. makro olsun RGB olsun herşeyini özelleştirebilirsiniz. tavsiye ederim. Rampage mouse denemediğim için bir şey diyemiyorum
cevap için çok teşekkürler ama kulağıma bazı yerden bane hakkında kötü denildiği geldi bazı kişiler 1kere tıkladığında çalışıyo 2.tıklayışda bazen algılamıyo diyo yani ms i çok yavaş diyolar sence almalımıyım

GodlyPain

80+ Bronze
cevap için çok teşekkürler ama kulağıma bazı yerden bane hakkında kötü denildiği geldi bazı kişiler 1kere tıkladığında çalışıyo 2.tıklayışda bazen algılamıyo diyo yani ms i çok yavaş diyolar sence almalımıyım
Şuana kadar (2 yıldır) böyle bir problem yaşamadım. Senin yerinde olsam alırdım.

Top Bottom