Neler Yeni

Yardım Gamepower Fujin Vs Rampage Fury X ?

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
Bütçe
1000
Oncelıkle Selamun Aleykum Beyler

GamePower fujin ile Rampage fury x arasında cok karasız kaldım sızce hangını almalıyım bu aksam sımdı almıyı dusunuyorum acıl . Yardımcı olursanız cok sevınırım veya daha ıyı bır kulkalık onerınız varsa butce max 1k fılan yanı . Sımdıden sagolun yardımcı olan herkese

Fcandan7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Fatih
Seşamlr bende kulaklık arayışındayım hocam baktığımda bu fiyat bandında artics 1 ve blackshark v2 modelleri görüyorum birde itopyada corsair kulaklık var 700 TL'ye onlar yerine bunları süşündüren sebeb nedir öğrenmek için soruyorum bilen bir arkadaş yanıtlarsa sevinirim?

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seşamlr bende kulaklık arayışındayım hocam baktığımda bu fiyat bandında artics 1 ve blackshark v2 modelleri görüyorum birde itopyada corsair kulaklık var 700 TL'ye onlar yerine bunları süşündüren sebeb nedir öğrenmek için soruyorum bilen bir arkadaş yanıtlarsa sevinirim?
ben baya arastırdımda goz olarak ozellık olarak daha hosuma gıttı fakat bırde rampage k60 drop modelıde varda onun gorunusu pek begenmedım oyuzden bu ıkısı arasında cok kaldım ses kalıtesı fılanm ıkısınınde cok ıyı

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Fujin öneririm

Fcandan7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Fatih
ben baya arastırdımda goz olarak ozellık olarak daha hosuma gıttı fakat bırde rampage k60 drop modelıde varda onun gorunusu pek begenmedım oyuzden bu ıkısı arasında cok kaldım ses kalıtesı fılanm ıkısınınde cok ıyı
Teşekkür ederim dostum

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
Kizaru kullandım. Ama fujini yeğenime almıştım. Az bir süre deneyimleme şansım oldu. Genel olarak memnun kaldım
terleme fılan kulak agrıtması oldumu pekı hıc rahat mıydı ?

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
Deri ped olduğu için uzun süreli kullanımda elbette terleme olur. Ama kulak ağrıtması yaşamadım
he tamamdır sagolsın bırazdaha fujını kaydım gıbı alıcam bırazdan bırılerı daha yardım etsınde ona gore ınsallah alıcam

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
he tamamdır sagolsın bırazdaha fujını kaydım gıbı alıcam bırazdan bırılerı daha yardım etsınde ona gore ınsallah alıcam
YouTube inceleme videolarına bakım isterseniz. Abdullahta paylaşmıştı sanki. Donanımarşivi videolarına bakın

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
YouTube inceleme videolarına bakım isterseniz. Abdullahta paylaşmıştı sanki. Donanımarşivi videolarına bakın
baktım zaten hepsını ızledım ondan soruyorum sımdı foruma cok kararsız kaldım cunku baya uzun sure kullanmak ıstıyorum kulaklıgı degıstırmek ısemıyorum almısken tam alıyım dıyorum

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
baktım zaten hepsını ızledım ondan soruyorum sımdı foruma cok kararsız kaldım cunku baya uzun sure kullanmak ıstıyorum kulaklıgı degıstırmek ısemıyorum almısken tam alıyım dıyorum
O bütçeye alınabilir bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,988
Üyeler
153,482
Son üye
emmi40
Top Bottom