Neler Yeni

Yardım Gamepower GP-650 powersupply patlar mı

Delayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
Neyse bir kaç aya yeni psu alırım yapacak bir şey yok.İdare edicez zorlamadan.

Aykut D.

80+ Gold
Ötmesiyle patlaması arasındaki teknik bağlantıyı bana açıklayabilir misin peki?
Bir psu kötüyse kötü olarak kabul edin lütfen illaha bir psu kötü olması için patlamasımı gerekiyor? Riple değeri yüksek olan bir psu'nun neresi iyi olabilirki ? Lütfen gamepower psu'ları savunmayın . Koruma her şey değildir.

PffPanda

80+ Bronze
C4, Çöp Gibi Bilgi İçermeyen Tabirler
Hocam psu yu aldım fakat böyle bir ses duyuyorum normal midir ?

Delayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
Hocam ben ne yapmalıyım söyler misiniz?Hazır sistem ya bugün ya da pazartesi gelecek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
The End
arkadaşta 10 adet var int cafede 1 sedir açık kasalar patlamadı. Millet abartmayı seviyor en fazla bozulur. İçinde patlayabilecek kondansatör var Corsair de de böyledir fsp te de, bazıları ses çıkarır patlarken bazılarını duymazsın, Daha önce kullanmayanlar akrabası gamepower psu dan şehit olmuş gibi konuşuyor. Alınır mı alınmaz, ama c4 te değil kimse kendini kandırmasın.

ConquerorXIV

80+ Gold
patladığı doğru arkadaşlar bende zamanında vardı ve sistem rx 6500 r5 3600 falandı yani 450w psu bile yetecek sisteme kasa ile birlikte uyguna gp 650 mi neydi zamanında almıştım ve 2 yıl kullandıktan sonra patladı ama diğer bileşenlere zarar vermedi. sonuç olarak ucuz ise alınır diğer türlü tavsiye etmem

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
957
İsim
Sadettin Y
eğer dedikleri kadar yoksa fazla üzerine düşmeyeceğim fakat bu kadar sorunsa sistem için vs. değiştiricem ileride.Sizce ne yapayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

fişe takılı bırakmıyorum zaten bilgisayarı
ben de her pc kapatisimda fisten falan ciksriyodum ama bence hic gerek yok.

Arda_07

80+ Bronze
prizden akım parazitli gelmediği sürece bir sıkıntı olmaz, eğer akımda sorun olursa her markanın psu'su patlayabilir bu sadece gamepower vb. için geçerli değil. İnternete aratırsanız tüm markalardan bu tür olaylar çıkar. Sadece abartı, tabi güvenir misin dersen zorunda kalmadığım sürece kullanmam

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,053
Üyeler
147,462
Son üye
konf38
Top Bottom