Neler Yeni

Gamepower Medusa 7.1 Kulaklığı Cızırtı Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan Sabancıoğullarından
Dün Gamepower Medusa oyuncu kulaklığım geldi büyük bi mutlulukla açtım bir sorun yoktu müzikde açtım ondada hiçbir sorun yok ama uygulamasına girip 7.1 i açtığımta kulaklık cızırtı yapmaya başladı sonra 7.1i kapatınca duzeldi ama ne zaman 7.1i açıp müzik dinlesem alttan bi cızırtı geliyor sizce iade edip yenisini mi söyliyim yoksa garantıye mi göndereyim ? Birde bu servise gonderme işi nerden ve nasıl oluyor açıklarmısınız. İyi günler

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan Sabancıoğullarından
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Beren

80+ Gold
onun fiyat bandı ne ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hmm aynı fiyat neredeyse.Önerin için teşekkürler bi araştırayım bakalım
yalnız uyarayım uzun süre takınca acıtıyor ama bu fiyata da çok konforlu ve kaliteli bulmak imkansız gibi bir şey

Yegenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
MelihYegen
Dün Gamepower Medusa oyuncu kulaklığım geldi büyük bi mutlulukla açtım bir sorun yoktu müzikde açtım ondada hiçbir sorun yok ama uygulamasına girip 7.1 i açtığımta kulaklık cızırtı yapmaya başladı sonra 7.1i kapatınca duzeldi ama ne zaman 7.1i açıp müzik dinlesem alttan bi cızırtı geliyor sizce iade edip yenisini mi söyliyim yoksa garantıye mi göndereyim ? Birde bu servise gonderme işi nerden ve nasıl oluyor açıklarmısınız. İyi günler
Bende de Medusa var oyuna giriş yaparken cızırtı geliyor 7.1 acikken ama girince düzeliyor o 7.1 Le alakalı bir şey fakat bi sıkıntısı yok. Bence fiyatına göre çok iyi ve güzel

Top Bottom