Neler Yeni

Gamepower Mihawk Kulaklığın Sadece Sağ Tarafı Çalışıyor !

Umuti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Umut Mahmud
Instagram
Umtmhmd_77
Steam
Umtmhmd_77
Discord
Umuty#7947
Selam arkadaşlar bundan 2 3 ay öncesine kadar kulaklık gayet iyi çalışıyordu ama sonra sol kulaklık çalışmamaya başladı temassızlık var galiba bunu nasıl çözerim
Not : Garantisi Bitti

BOT Rip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
BOT Rip
Selam arkadaşlar bundan 2 3 ay öncesine kadar kulaklık gayet iyi çalışıyordu ama sonra sol kulaklık çalışmamaya başladı temassızlık var galiba bunu nasıl çözerim
Not : Garantisi Bitti
İçini açıp tamir etmen lazım bunun için youtube'da videolar var ve gamepower pişmanlıktır eskiden her şeyim gamepowerdı her şey çok hızlı bozuldu. O gün yemin ettim gamepower almayacağıma ama yıllardır kullaklığını kullanıyorum tek bozulmayan o herhalde.

Umuti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Umut Mahmud
Instagram
Umtmhmd_77
Steam
Umtmhmd_77
Discord
Umuty#7947
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İçini açıp tamir etmen lazım bunun için youtube'da videolar var ve gamepower pişmanlıktır eskiden her şeyim gamepowerdı her şey çok hızlı bozuldu. O gün yemin ettim gamepower almayacağıma ama yıllardır kullaklığını kullanıyorum tek bozulmayan o herhalde.
Arkadaşımdada aynısı var onunki bozulmadı ben 5 kere garantiye gönderdim ama gene bozuldu

BOT Rip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
BOT Rip
Arkadaşımdada aynısı var onunki bozulmadı ben 5 kere garantiye gönderdim ama gene bozuldu
Her şey çok pahalı tanıdığın elektrik işinden anlayan biri varsa ona götür yapar. İçindeki kablo kopmuştur ya da gevşemiştir muhtemelen.

Top Bottom