Neler Yeni

kulaklığın sağ tarafı gitmeye başladı

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
gamepower luna kulaklığımı yaklaşık 2.5 sene önce aldım ve yakın zamana kadar son derece memnundum
bu ay sağ taraf rgb ve ses bakımından gitmeye başladı,kulaklığın kablosunu elimle çekiştirdiğimde tekrar geldiğini fark ettim
kulaklığa jübile yaptırma zamanı geldi mi? tamir edebilir miyim?

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,698
İsim
SANANE
Sözlük
Oxford Languages sağlayıcısından tanımlar · Daha fazla bilgi

ad
  1. 1.
    ESKİMİŞTİR
    Eski Ahit’e göre, Yahudilerde, elli yılda bir Tanrı’ya ve dinlenmeye ayrılan yıl.

2. 2.
    Katoliklerde, Roma’ya hacca gidenlerin günahlarının kilisece bütünüyle bağışlandığı yıl.
JÜBİLE NE DEMEK? Ona göre bir şey diyeceğim.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sözlük

ad
  1. 1.
    ESKİMİŞTİR
    Eski Ahit’e göre, Yahudilerde, elli yılda bir Tanrı’ya ve dinlenmeye ayrılan yıl.

2. 2.
    Katoliklerde, Roma’ya hacca gidenlerin günahlarının kilisece bütünüyle bağışlandığı yıl.
futbolda kariyerini noktalamak anlamında kullanılıyor
emeklilik

mythrowib

80+ Silver
gamepower luna kulaklığımı yaklaşık 2.5 sene önce aldım ve yakın zamana kadar son derece memnundum
bu ay sağ taraf rgb ve ses bakımından gitmeye başladı,kulaklığın kablosunu elimle çekiştirdiğimde tekrar geldiğini fark ettim
Benimde zamanında şok dan aldığım ranosge de bunlar olmaya başladı zaten çok kullanmıyorum öyle duruyor kenarda

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Sözlük

ad
  1. 1.
    ESKİMİŞTİR

2. 2.
ee kardeşim bişey biliyor ayağında bişeyler yazdın izah ettim yanıt yok?

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,698
İsim
SANANE
ee kardeşim bişey biliyor ayağında bişeyler yazdın izah ettim yanıt yok?
özür afk idim. Ses veriyorsa neden kullanmayasın. Bence tamir etmeye deymez. BENCE. çünkü daha sonra başka bir yeri arızalanır. onu tamir ettirirsin. Yani eski arızalı arabayı yılda 10 defa tamire götürdüğünden kendi parasına gelir ya o mantık.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
özür afk idim. Ses veriyorsa neden kullanmayasın. Bence tamir etmeye deymez. BENCE. çünkü daha sonra başka bir yeri arızalanır. onu tamir ettirirsin. Yani eski arızalı arabayı yılda 10 defa tamire götürdüğünden kendi parasına gelir ya o mantık.
ben tamir edip etmeme konusunda değil nasıl tamir edeceğim konusunda yardım istemiştim daha çok

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,698
İsim
SANANE
(farklı bir adı vardı ama) kulaklığın hoparlöründe bir sıkıntı yoksa nasıl tamir edesin ki sırf ışıkları için. Bence (BENCE) düzgün ses geliyorsa akışına bırak kullan.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Kablo kaynaklı da olabilir sürücü birleşim noktalarında da sorun olabilir. El yatkınlığın ve lehim imkanın varsa edebilirsin, yoksa çöp.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
(farklı bir adı vardı ama) kulaklığın hoparlöründe bir sıkıntı yoksa nasıl tamir edesin ki sırf ışıkları için. Bence (BENCE) düzgün ses geliyorsa akışına bırak kullan.
konuda rgb ve ses diye belirttim
...
sağol dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablo kaynaklı da olabilir sürücü birleşim noktalarında da sorun olabilir. El yatkınlığın ve lehim imkanın varsa edebilirsin, yoksa çöp.
teşekkür ederim hocam istediğim buydu

Kurapikki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Semih Kızılyel
Discord
Kurapikki#4166
sorun kablodaysa bu videoda sanırım benzer bir değişme işlemi yapılmıştı. Yeni kulaklık alacak olsan da dene bence zevkli olur :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,059
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom