Neler Yeni

Öneri Gamepower monitör sıkıntıları

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Uğur Darıcalı
Merhabalar kendime monitör ararken YouTube’da donanım arşivinin incelemiş olduğu bull t10 monitör videosunu gördüm ve aldıktan tam 20 gün sonra monitörde çıkan sorunları sizlere yazacağım.
Araştırdığımda bu sorunları yaşayan çok fazla kişi gördüm ve monitör ilk 14 gün iade edilebilir durumda iken bu hatalardan hiç birini vermedi ve 20 gün olduktan ve iade süresi bittikten sonra ve kesinlikle iade sürecinde uğraştıracağını anladığımdan dolayı hiç iade işlerine bulaşmak istemiyorum. Bunun yerine bu monitörü görüp almak isteyen arkadaşları bu hataların karşılarına çıkabileceği konusunda uyarmak için bu konuyu açtım. Yani inceleme videosunu çektikleri monitör ile bununla arasında dağlar kadar fark vardır muhtemelen onun için dikkatli olun tabii Abdullah bu konuda bilgi sahibi olmayabilir. Ona muhtemelen banttan çıkan en iyi monitörü yollamışlardır onun için bir şey diyemeyeceğim o eline gelen monitörü inceledi sonuçta.

Sorunlar ; Her zaman olmasa da bazen oyun oynarken bazen youtube da bazen discordda arkadaşımın yayınını izlerken neden olduğu belli olmamakla birlikte monitörde kendi kendine açılıp kapanma oluyor. Önce anlık karıncalanıyor ekranın bir tarafında hafif bir çizgi çıkıyor ve kapanıyor aradan 2sn geçtikten sonra monitör açılıyor ve sağ üstte DP yazısı çıkıyor bazen de kapandıktan sonra hemen geliyor. Ayrıca daha önce konu açıp sormuştum bu normal mi acaba diye fakat biraz araştırdıktan sonra monitörümde aşırı şekilde ips glow ve ışık sızması olduğunu öğrendim.
Alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye etmiyorum!

Celiboney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Haliscan
reis
şöyle mi bir şey yaşıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

pembe rengi görünce yaşanıyor o olay bende de aynısı oldu amazondan aldığım için iade edebildim ama çok uzatıyorlar para iadesi için geçmiş olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,363
Üyeler
156,914
Son üye
Guadox
Top Bottom