Neler Yeni

GamePower Ogre RGB Shift Tuşu Sorunu

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
O kadar övüp bitirdiğiniz Ogre RGB' ile yaşadığım çok can sıkıcı sorun :D Klavye daha bugün elime geçti. Shift tuşunda bir sorun var. CS:GO oynarken shift basılı gidiyorum ama bazen 1-2 saniye bazen 3-5 saniye sonra kendi kendine shift tuşunu bırakmışım gibi algılıyor ve koşmaya başlıyor. Ne kadar sert basarsam basayım sorun devam ediyor. Bazen ise hiç algılamıyor. Klavyeyi Hepsiburada'dan indirim ile aldım. Red switch. 270TL'ye aldım ama şu an 270TL'ye satılmıyor yani iade edip tekrar alamam. Ne yapmamı öneriyorsunuz? Donanımsal bir sorun olabilir mi?

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Oyunun ayarlarına girip shift ile ilgili harekeri başka tuşlara atayın uğraşmak istemiyorsanız. Önerim x'e almanız. Hepimizin bildiği tuşların hemen altında.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunun ayarlarına girip shift ile ilgili harekeri başka tuşlara atayın uğraşmak istemiyorsanız. Önerim x'e almanız. Hepimizin bildiği tuşların hemen altında.
Malesef öyle alışamam. Kullanırken çok zorluk çekerim. Şuanlık iade etmeyi düşünüyorum ama alternatif bir klavye bulmam gerekiyor.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Malesef öyle alışamam. Kullanırken çok zorluk çekerim. Şuanlık iade etmeyi düşünüyorum ama alternatif bir klavye bulmam gerekiyor.
İade edin konu açın. En iyi klavyeyi bulmaya çalışalım sana.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Garantiye yolla ve değişim iste biraz beklersin ama düzelir. 17 aylık logitech mousumu gönderdim sıfırı geldi. Mouse G402 satıcı da hepsiburadaydı.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Reis bir GP sorunu daha yazdım bir kenara geçmiş olsun.
Normalde bende GP alma taraftarı değildim ama herkes Ogre RGB çok iyi falan filan dediği için bi alayım dedim. Malzeme kalitesi olarak çok güzel sesi falan baya hoşuma gitti ama shift sorunlu. Onda da sorun olmasa 10 numara klavye.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Arkadaşlar klavyeyi laptobumda denedim. 20-45dk arası bir oynayış testi yaptım ve 1 defa dahi shift sorunuyla karşılaşmadım. Sonra masaüstüne geri takıp orda denedim ve masaüstünde de bir sorunla karşılaşmadım. Acaba taktığım USB girişinde bir sorun olabilir mi? Girişi değiştirdiğimde düzeldi çünkü.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,646
Üyeler
151,586
Son üye
erinow
Top Bottom