Neler Yeni

Gamepower orge alınır mı?

woid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ömer
Merhabalar kendime bir mekanik kalvye almak istiyorum gamepower orge modeli çok beğendim ama şüphelerim var sizce sıkıntı çıkar mı eğer çıkarsa bana başka klavye önerir misiniz? bu kalvye gibi blue swich ve bilek desteği olursa çok güzel olur 1600 TL bütçem var

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Merhabalar kendime bir mekanik kalvye almak istiyorum gamepower orge modeli çok beğendim ama şüphelerim var sizce sıkıntı çıkar mı eğer çıkarsa bana başka klavye önerir misiniz? bu kalvye gibi blue swich ve bilek desteği olursa çok güzel olur 1600 TL bütçem var
Alma. Beni de uyarmışlardı alma, kronik sorun var diye. Gerçekten birkac ay sonra servise tamire gönderdim. Çift basma ve basmama sorunları oluyor

theGladyator01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
HasHoca
Gamepower Calypso V2 var ben onu alcam ama Gamepower ürünleri kronik sıkıntılı , ben yine de alcam çok güzel

theGladyator01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
HasHoca
Biliyorum hocam o dediğim disclaimer gibi bir şeydi. Bence görünüşüne göre klavye almak biraz enayilik oluyor o yüzden öyle dedim. Ama tabi ki de ne alacağınız size kalmış.
Yani hocam birde para buna yetiyor öyle bişey var 😁 Öenreceğiniz başka tam klavye varsa söyleyin

xTURANN

80+ Silver
Bütçeni arttır, RED SWITCH bir klavye al.

1.500 TL'ye Blackwidow V3 TKL Aldım Zamanında, Green Switch seni rahatsız etmese bile ev halkına sıkıntı. Blue Switch'te öyle olacak senin için.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Peki sen ne öneriyorsun hocam
Aslında yurtdışı güzel ürünler var ama ben full size ve Türkçe istediğim için cok seçenek yoktu. Ben de HP Omen Encoder aldım.3 aydır kullanıyorum red switch ve çok sessiz
Eski klavyem Gampower Ogre Blue Switch ti

Top Bottom