Neler Yeni

Gamepower psu riskli mi

MastreW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammet can kavak
başka sistemlerde kullanıldığını gördüm sıkıntı çıkarmaz 550watt ortalama bi sistem için yeterlidir ( çok üst düzey bi sistem toplamadıysan gayet yeterli ) 80+ sertifikasıda var işini görür sıkıntı çıkmaz en fazla kargoda yanlış ürün geldi diye sorun çıkar.

Abdullah1

80+ Bronze
başka sistemlerde kullanıldığını gördüm sıkıntı çıkarmaz 550watt ortalama bi sistem için yeterlidir ( çok üst düzey bi sistem toplamadıysan gayet yeterli ) 80+ sertifikasıda var işini görür sıkıntı çıkmaz en fazla kargoda yanlış ürün geldi diye sorun çıkar.
YYürü lan ordan sinir etme adamı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim her an uçabilirsin öyle düşün

Themirss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Baran Emir
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama Konsol ekipman
bende ilk gametech psu almıştım biraz araştırınca böyle gametech gamepower vb markaların riskli olduğunu öğrendim sonra gametech psu u satıp coolermaster aldım memnunum

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,599
İsim
misfit
PSU değişme imkanın varsa direkt değiştir. En son GamePower PSU'ya laf ettim diye sevgili modlar uyarı verdi, o sebepten bir şey söyleyemiyorum.

Abdullah1

80+ Bronze
bende ilk gametech psu almıştım biraz araştırınca böyle gametech gamepower vb markaların riskli olduğunu öğrendim sonra gametech psu u satıp coolermaster aldım memnunum
Gametechin çoğu modeli çok riskli değil ama game power frisby rampage vb aşırı berbat pc ni kökten götürür

Top Bottom