Neler Yeni

Gamepower Ranger vs Gamepower Kizaru

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fakat daha iyi o fiyata alacaklarınızdan
Gamepower'ın ürünlerinde kullabdığı kafa bandı tarzında kafa bandına sahip kulaklık önerirseniz sevinirim.Anlamazsanız diye yazıyorum,ASUS H7 7.1'in kafa bandı da var.

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,466
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Fakat daha iyi o fiyata alacaklarınızdan
Hocam testlerde 5 şık oluyor siz kendiniz 6 şık ekleyemezsiniz. Aynı mantık , arkadaş burda iki seçenek sunmuş birini birini almak istiyor bu şekilde yardımcı olmuyorsunuz kusura bakmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Hocam testlerde 5 şık oluyor siz kendiniz 6 şık ekleyemezsiniz. Aynı mantık , arkadaş burda iki seçenek sunmuş birini birini almak istiyor bu şekilde yardımcı olmuyorsunuz kusura bakmayın.
Teşekkür ederim.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,611
İsim
Enes Koç
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Sizin tavsiyeniz hangi modeldir?

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,466
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Kizaru denedim güzel lakin biraz büyük he malzeme kalitesi kötü ayrıca ağır ama ses kalitesi be mikrofonu gayet iyi
Kizaru'da 1 ay sonra sol kulaklık kısmı bozulma yaşayanları gördüm (2 kişi) ve Ranger daha son modek yine de kararsızım.Sizce bunlar göz önünde bulundurulduğunda hangisi?Gamepower garantisiyle muhattap oldum memnunum

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,466
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Kizaru'da 1 ay sonra sol kulaklık kısmı bozulma yaşayanları gördüm (2 kişi) ve Ranger daha son modek yine de kararsızım.Sizce bunlar göz önünde bulundurulduğunda hangisi?Gamepower garantisiyle muhattap oldum memnunum
Hocam sol kulaklıkta bozulma yaşanıyorsa kabloyu sıkıştırmışlardır bükmüşlerdir kırmışlardır kabloda sorun vardır büyük ihtimal şimdiye kadar 5-6 tane kulaklık değiştirdim kablo bozulunca ilk sol taraf gidiyor sonra sağ taraf

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Hocam sol kulaklıkta bozulma yaşanıyorsa kabloyu sıkıştırmışlardır bükmüşlerdir kırmışlardır kabloda sorun vardır büyük ihtimal şimdiye kadar 5-6 tane kulaklık değiştirdim kablo bozulunca ilk sol taraf gidiyor sonra sağ taraf
Yani kablo sizce dayanıksız mıdır?

Top Bottom