Neler Yeni

Gamepower Ranger vs Gamepower Kizaru

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,466
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
[QUOTE="Toukhan, post: 1566918, member: 7383"
Hocam sol kulaklıkta bozulma yaşanıyorsa kabloyu sıkıştırmışlardır bükmüşlerdir kırmışlardır kabloda sorun vardır büyük ihtimal şimdiye kadar 5-6 tane kulaklık değiştirdim kablo bozulunca ilk sol taraf gidiyor sonra sağ taraf
Yani kablo sizce dayanıksız mıdır?
[/QUOTE]
Bütün ürünlerim gamepower benim aksesuar olarak kabloda bir sorun yok hepsinin kablosuda sağlam kullanıcı bozmuştur büyük ihtimal öyle manyak gibi kablo kemirenler parmağına dolayanlar falan oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Hocam sol kulaklıkta bozulma yaşanıyorsa kabloyu sıkıştırmışlardır bükmüşlerdir kırmışlardır kabloda sorun vardır büyük ihtimal şimdiye kadar 5-6 tane kulaklık değiştirdim kablo bozulunca ilk sol taraf gidiyor sonra sağ taraf
Özelden bu konu hakkında konuşabilir miyiz?İstemesseniz sorun değil.

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,466
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,611
İsim
Enes Koç
Kizaru'da 1 ay sonra sol kulaklık kısmı bozulma yaşayanları gördüm (2 kişi) ve Ranger daha son modek yine de kararsızım.Sizce bunlar göz önünde bulundurulduğunda hangisi?Gamepower garantisiyle muhattap oldum memnunum
Ranger denemedim muhtemelen birbirine yakındır

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Yani kablo sizce dayanıksız mıdır?
Bütün ürünlerim gamepower benim aksesuar olarak kabloda bir sorun yok hepsinin kablosuda sağlam kullanıcı bozmuştur büyük ihtimal öyle manyak gibi kablo kemirenler parmağına dolayanlar falan oluyor
[/QUOTE]
Anladım teşekkür ederim o zaman Gamepower Kizaru.
Sağolun almayayım işlerim var da :D
Sorun değil cevabınız için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ranger denemedim muhtemelen birbirine yakındır
Zaten Ranger'ın Türkçe incelemesini de göremedim en iyisi sağlama giderek Kizaru almak o zaman.

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Ben size daha iyi bir seçenek sunmaya çalışıyorum linç yiyorum alcağınız kulaklıktan kat kat iyi olacak ve memnun kalcağınız ürünü almayıp kizaru veya ranger'a yöneliyorsanız size geçmiş olsun.

Top Bottom