Neler Yeni

Gamepower Warcry ARGB Nasıl kontrol edilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Kaan Akkurt
Elimde GamePower WarCry kasası mevcut, anakartım B550 Carbon Wi-Fi. Bağlantı kablosunu JRainbow girişine taktım fakat Mystic Light uygulaması kasa hariç diğer tüm parçaları görüyor. Nerede yanlış yaptım acaba?

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Dostum ARGB kablosunu taktığın zaman kasanın fotoğrafı görünmez zaten :D.
Renk veya efekt ayarı yaptığında değişmesi lazım, değişmediyse kabloları kontrol et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Kaan Akkurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum ARGB kablosunu taktığın zaman kasanın fotoğrafı görünmez zaten :D.
Renk veya efekt ayarı yaptığında değişmesi lazım, değişmediyse kabloları kontrol et.
Değişmedi mystic lighttan değiştirdiğim zaman hocam JRAINBOW Girişinde olmayacak mı ?

bllfdi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
fdi
Elimde GamePower WarCry kasası mevcut, anakartım B550 Carbon Wi-Fi. Bağlantı kablosunu JRainbow girişine taktım fakat Mystic Light uygulaması kasa hariç diğer tüm parçaları görüyor. Nerede yanlış yaptım acaba?
Selam,

Aynı kasanın 6 adet fanlı versiyonu mevcut ve MSI B550 mortar wifi kullanıyorum ve sizin yaptıgınız gibi ben de çoklayıcıdan gelen kabloyu JRainbow girişine taktım, ama herhangi bir değişim yok, sizde bir gelişme var mı ? Altta paylaştığım linkte asus için yapmış arkadaş.

Kr0nos6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Kronos
Kontrolcüyü aradan çıkartın tamamen .

bllfdi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
fdi
Anakart kontrolu için kumandanin en altındaki yeşil tuşa 3sn basmak gerekiyormuş, kurulum yaparken kontrolcu klavuzunu kaybetmiştim muhtemelen, ıvız zıvırla atmışımdır. Netten bulduğum klavuzla öğrendim.
6098846b3e73783a39abd5164c89f88e.jpeg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,843
Üyeler
152,343
Son üye
North Türkiye
Top Bottom