Neler Yeni

Gamepower Warlock Alınır mi?

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,497
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Normalde 400 liranın hepsini klavyeye verecektim ama bunu alıp kulaklığa eklemeyi düşündüm. Sizce bu klavye alınır mi? RGB çok önemli değil sadece hızlı olması önemli. Ve red switch mi almalıyım blue switch mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde 400 liranın hepsini klavyeye verecektim ama bunu alıp kulaklığa eklemeyi düşündüm. Sizce bu klavye alınır mi? RGB çok önemli değil sadece hızlı olması önemli. Ve red switch mi almalıyım blue switch mi
Kronik sorunu falan var mi bilen yok mu ?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
Açıkçası Gamepower, Rampage, Frisby vs. genel anlamda memnun kalınmayan ürünler. Kendinizi riske atmayın daha bilindik-kaliteli markalara yönelin.
Hangi modeli aldığına bağlı 3 yıldır Rampage Hydra R6 RGB klavye kullanıyorum fazlası ile mamnunum.
Her model kaliteli olmayabiliyor fakat doğru modeli alırsanız memnun kalırsınız.

Chaos

80+ Bronze
Hangi modeli aldığına bağlı 3 yıldır Rampage Hydra R6 RGB klavye kullanıyorum fazlası ile mamnunum.
Her model kaliteli olmayabiliyor fakat doğru modeli alırsanız memnun kalırsınız.
Evet, haklı olabilirsiniz. Çok tecrübe etmedim bu markaları ki zaten çok fazla şikayet geldiği için güvenesi gelmiyor insanın.

Belki de siz 3 sene kullanıp memnun kalacaksınız ama başkası 1 ay kullanıp bozacak. Biraz da şans işi gibi ama işte şans nereye kadar? Bu yüzden bilinen markaları tavsiye ediyorum. Ya da sizin dediğiniz gibi herkesin memnun kaldığı belirli bir modeli alabilir Rampage,Gamepower, Frisby üçlüsünden.

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Tandoğan Tan
Açıkçası Gamepower, Rampage, Frisby vs. genel anlamda memnun kalınmayan ürünler. Kendinizi riske atmayın daha bilindik-kaliteli markalara yönelin.
Hocam neye dayanarak bunu söylüyorsunuz?

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,497
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Doğukan Avcı

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,497
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Calibery

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kadir Yılmaz
hepsiburada da warlock yorumlarına bakmıstım zamanında bir süre sonra tuşlar kendi kendine basıyor diyen cok fazla kişi vardı vazgeçmistim almaktan ayrıca instagramda pc toplama sayfasındada olumsusz yorumlar işitmistım

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Tandoğan Tan

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,497
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
Hocam fanboyluğun anlamını yok siz dalganıza bakın. Rampage de Gamepower'da kaliteli ürünler yapıyorlar. Ürünlerin incelemelerine bakarak karar kılmak size kalmış :)
İncelemelerde sesi çok güzel geldi ve 50 milyon tuş ömrü var deniyor. Ben de biliyorum Cherry mx almasını ama para yok maalesef. Alacağım sanırım teşekkür ederim size de

Top Bottom