Neler Yeni

Çözüldü✓ Gamepower Warlock Compact TKL (Tuşlar basmıyor,basıyor veya 2 kez basıyor)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut
Arkadaşlar gamepower warlock compact tkl blue switch klavye kullanıyordum fakat şu anda klavyede bazı tuşlar 2 kere basıyor , basmıyor veya normal basıyor bunun sebebi nedir ?
(Klavye temizliğini yaptım fakat yine aynı sorunla karşılaştım, klavye özelliklerinden hız durumunu falan da değiştirdim fakat yine aynı)

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
enes yılmaz
Arkadaşlar gamepower warlock compact tkl blue switch klavye kullanıyordum fakat şu anda klavyede bazı tuşlar 2 kere basıyor , basmıyor veya normal basıyor bunun sebebi nedir ?
(Klavye temizliğini yaptım fakat yine aynı sorunla karşılaştım, klavye özelliklerinden hız durumunu falan da değiştirdim fakat yine aynı)
ben 2 yıldır onu kullanıyordum aynısı bana da olmaya başladı çözümü yok gibi değiştirdim daha tuş ömrü yüksek olan bir klavye aldım

com2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ozan Yılmaz
Bu modeli kullanan kimi görsem hep böyle sorunlardan bahsediyorlar bir forumda birisi devre temizleme spreyi sıkarak temizleyin geçiyor demişti siz de devreler için özel olan temizleme spreyi kullanabilirsiniz

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
enes yılmaz

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,629
İsim
göksel yurtcan
o klavyenin kronik sorunu hocam o yapacak bir şey yok değişmeniz lazım klavyeyi

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan
Klasik Gamepower sorunları. Kalitesiz switchler kullanıyor normaldir. Yeni klavye almanız gerekiyor. Çözümü yok. Bütçenizi söyleyin klavye önereyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klasik Gamepower sorunları. Kalitesiz switchler kullanıyor normaldir. Yeni klavye almanız gerekiyor. Çözümü yok. Bütçenizi söyleyin klavye önereyim.
Usta bütçem max 2500 olur (TKL olması önemli bu arada)
Aklımda logitech g413 tkl se almak var. Klavye nasıl sence

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
enes yılmaz
Usta bütçem max 2500 olur (TKL olması önemli bu arada)
Aklımda logitech g413 tkl se almak var. Klavye nasıl sence
razer blackwidow v3 tkl itopyada 1600 lira falandı bakmanı tavsiye ederim çok iyi klavye green switch

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Bu yüzden gamepower, gamebooster, rampage almayın diyoruz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,153
Üyeler
140,780
Son üye
Alycan17
Top Bottom