Neler Yeni

Gamesir Nova Lite Bağlanma Sorunu

LoyCEE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
BURAK
İlk bağladığımda normal çalıştı xbox kontrolcüsü şeklinde gözüküyordu telefondan yazılımını güncelledim. Ondan sonra bilgisayarda tekrar bağlamaya çalıştığımda sürekli yeşil yanması gerekirken kırmızı yanıyor ve bilgisayar sanki nintendo kontrolcüsü gibi görüyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mustafa tsn
İlk bağladığımda normal çalıştı xbox kontrolcüsü şeklinde gözüküyordu telefondan yazılımını güncelledim. Ondan sonra bilgisayarda tekrar bağlamaya çalıştığımda sürekli yeşil yanması gerekirken kırmızı yanıyor ve bilgisayar sanki nintendo kontrolcüsü gibi görüyor bunu nasıl düzeltebilirim?
Nova litedan mı bahsediyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Simon Zenke
Yazılımını güncellememen gerekiyordu. Cihazın mobil uygulamasıyla eski sürümüne geri döndürmek lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

LoyCEE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
BURAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üstte attığım linkte telefon uygulamasıyla düzelttiklerini yazmışlar.
hocam sürüm değişmeyi buldum bakalım düzelecek mi çok teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstte attığım linkte telefon uygulamasıyla düzelttiklerini yazmışlar.
hocam düzeldi çok teşekkür ederim 2 saat uğraşsam herhalde sorunun sürümde olduğunu düşünmezdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,313
İsim
Diyarhan
Kural 882 : Düzgün çalışan bir şeyi güncelleme

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,313
İsim
Diyarhan
Top Bottom