Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥Gamesir T4 Pro Wireless Xbox Stil Gamepad Sadece 927,16 TL🔥🔥!

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Gamesir T4W incelemem aşağıda. Kendim bizzat kullanıyorum. Bu ürün onun aynısı sadece kablosuz versiyonu.

Ürün linki:

1676436326781.png

Satıcı marka resmi satıcısıdır.

Alıntıyı görüntüle

serwintes

80+ Gold
Gamesir T4W incelemem aşağıda. Kendim bizzat kullanıyorum. Bu ürün onun aynısı sadece kablosuz versiyonu.

Ürün linki:

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
şok şok şok sadece 927 tlcik arkadaşlar HAHA

Son düzenleme:

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,351
İsim
Çağatay

Ürün linki:

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Bu modeli kullanmıştım telefonda güzel çalışıyordu pc de de sorun yoktu 1 yıl sonra plastiği elimi kaşındırmaya başladı, ne zaman kolu elime alsam elim alerji oluyordu. çöpe atmak zorunda kalmıştım.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu modeli kullanmıştım telefonda güzel çalışıyordu pc de de sorun yoktu 1 yıl sonra plastiği elimi kaşındırmaya başladı, ne zaman kolu elime alsam elim alerji oluyordu. çöpe atmak zorunda kalmıştım.
Ben de 2 yıldır Wired versiyonunu kullanıyorum. Alerjik bir reaksiyon bende olmadı. Bünyenle alakalı bir şeydir.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,351
İsim
Çağatay
Ben de 2 yıldır Wired versiyonunu kullanıyorum. Alerjik bir reaksiyon bende olmadı. Bünyenle alakalı bir şeydir.
Bünye ile alakalı olsa ilk aldığım günden alerji yapardı 1 yıl sonra plastiğinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum kaşıntılar yaptı. O zamanlar fiyatı uyguna gelmişti dolar yüksek değildi bu kadar şimdiki fiyatı yüksek zaten.

serwintes

80+ Gold
Bünye ile alakalı olsa ilk aldığım günden alerji yapardı 1 yıl sonra plastiğinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum kaşıntılar yaptı. O zamanlar fiyatı uyguna gelmişti dolar yüksek değildi bu kadar şimdiki fiyatı yüksek zaten.
sadece 927tl diye paylaşması da ironik
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ikinci el xbox kolu almak daha mantıklı değil mi zaten

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,351
İsim
Çağatay
sadece 927tl diye paylaşması da ironik

hocam ikinci el xbox kolu almak daha mantıklı değil mi zaten
Fiyat doğru vergi dahil 927 TL ama ikinci el xbox veya dualsense almak bence daha mantıklı.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alerjinin işleyişi öyle değildir. İlla ilk günden kendisini gösterecek diye bir kaide yok. Hem plastiğinde sorun olsa 1000 lerce satmazdı bende de kaşıntı olurdu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Barış
buna bu parayı veren de ne biliyim yaaani 9.nesil olması lazım xbox kolu alırım hem orj hem wireless

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
Xbox kolu veya dualsense diyenler şaka her halde. Piyasadan haberiniz yok sanırsam daha geçen hafta dualsense sattım ikinci elden 1500’e. Fiyatı Microsoft lisansı alabilmiş bir oyuna göre gayet uygun. İhtiyacı olan bu fiyattan düşünmeden alabilir

serwintes

80+ Gold
Xbox kolu veya dualsense diyenler şaka her halde. Piyasadan haberiniz yok sanırsam daha geçen hafta dualsense sattım ikinci elden 1500’e. Fiyatı Microsoft lisansı alabilmiş bir oyuna göre gayet uygun. İhtiyacı olan bu fiyattan düşünmeden alabilir
dualsense diyen nerede ?

xbox kolu ki bu fiyatlara var neresi şaka

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-aksesuar-ps5-kolu-dualsense-1072799647/detay 1100tlye var

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...sense-birkac-kere-kullanildi-1078463179/detay 1200 e var sen 1.5 a sattıysan başarıdır bu ama piyasada var bu fiyatlara

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kendi kafalarını yaşıyorlar. Çok şey etmemek lazım.

Top Bottom