Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥Gamesir T4 Pro Wireless Xbox Stil Gamepad Sadece 927,16 TL🔥🔥!

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
dualsense diyen nerede ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

xbox kolu ki bu fiyatlara var neresi şaka

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-aksesuar-ps5-kolu-dualsense-1072799647/detay 1100tlye var

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...sense-birkac-kere-kullanildi-1078463179/detay 1200 e var sen 1.5 a sattıysan başarıdır bu ama piyasada var bu fiyatlara
birincisi yukarıdaki yorumları okumadan geldiniz sanırsam

ikincisi akakçe üzerinden 9. Nesil kontrolcülere baktığımız zaman 1500 den başlıyor

Üçüncüsü fiyatı düşürmek için girilmiş bir ilan olabilir. Ben bendeki dualsense kolunu ankara çankaya da attığınız ilan tarihinden sonra satışımı gerçekleştirdim. İlan pek güven vermedi. Başka ilanlara baktım fiyatlar düştü mü diye. Ortalama 1300 civarı satılmaya başlanmış sanırsam. 1200e buldunuz diyelim, elinizdeki para 900 tl ise bütçenizi yaklaşık %33 arttırmanız lazım. 300 tl küçük bir para gelebilir ancak forumdaki herkes sıcak fırsatlarda %33 indirim görse stokları dakikada bitirecek insanlardan oluşuyor. Bütçelerine önem veriyorlar.

Kısaca fiyatı bana göre gayet uygundur

serwintes

80+ Gold
birincisi yukarıdaki yorumları okumadan geldiniz sanırsam

ikincisi akakçe üzerinden 9. Nesil kontrolcülere baktığımız zaman 1500 den başlıyor

Üçüncüsü fiyatı düşürmek için girilmiş bir ilan olabilir. Ben bendeki dualsense kolunu ankara çankaya da attığınız ilan tarihinden sonra satışımı gerçekleştirdim. İlan pek güven vermedi. Başka ilanlara baktım fiyatlar düştü mü diye. Ortalama 1300 civarı satılmaya başlanmış sanırsam. 1200e buldunuz diyelim, elinizdeki para 900 TL ise bütçenizi yaklaşık %33 arttırmanız lazım. 300 TL küçük bir para gelebilir ancak forumdaki herkes sıcak fırsatlarda %33 indirim görse stokları dakikada bitirecek insanlardan oluşuyor. Bütçelerine önem veriyorlar.

Kısaca fiyatı bana göre gayet uygundur
sıfır demedim ben ikinci el dedim yukarıyı sen oku
1200 yazdı diye 1200 e satacak diye bir şey yok pazarlık yapar
ben çinden tutup bunun gibi bir şey getireceksem fiyat avantajı olmalı garanti desen yok bozulsa elinde kalır ya gider f710 alırsın ya da garantisi devam eden trden ikinci el kol alırsın

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
sıfır demedim ben ikinci el dedim yukarıyı sen oku
1200 yazdı diye 1200 e satacak diye bir şey yok pazarlık yapar
ben çinden tutup bunun gibi bir şey getireceksem fiyat avantajı olmalı garanti desen yok bozulsa elinde kalır ya gider f710 alırsın ya da garantisi devam eden trden ikinci el kol alırsın
F710 kronik problemli kopma yaşayan bir kol

Hocam zaten 1200 ü taban fiyat dedim kendim dualsensei geçen hafta 1500 e sattım diyorum ankarada hala 1200 diyorsunuz. Türkiye garantili olmayabilir eğer 1200 e bulabilirseniz de.

Ekleme yapmak istiyorum. Microsoft lisansı olan her hangi bir kol her oyun için tak çalıştır kullanınır ancak dualsense kullanan biri olarak söylüyorum her oyunda dualsense çalışmıyor. Ubisoft connect üzerinden valhala oynayabilmek için ds4 programını yüklemem gerekti.

serwintes

80+ Gold
Kendi kafalarını yaşıyorlar. Çok şey etmemek lazım.
gazalinin said nursinin kafasını yaşamıyorum özenti hayatım yok yapmacık hayatım yok (y)

F710 kronik problemli kopma yaşayan bir kol

Hocam zaten 1200 ü taban fiyat dedim kendim dualsensei geçen hafta 1500 e sattım diyorum ankarada hala 1200 diyorsunuz. Türkiye garantili olmayabilir eğer 1200 e bulabilirseniz de.

Ekleme yapmak istiyorum. Microsoft lisansı olan her hangi bir kol her oyun için tak çalıştır kullanınır ancak dualsense kullanan biri olarak söylüyorum her oyunda dualsense çalışmıyor. Ubisoft connect üzerinden valhala oynayabilmek için ds4 programını yüklemem gerekti.
ben de almayı düşünüyordum f710 u ama bi kaç kişiden daha duydum kronik sıkıntılarını

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
gazalinin said nursinin kafasını yaşamıyorum özenti hayatım yok yapmacık hayatım yok (y)

ben de almayı düşünüyordum f710 u ama bi kaç kişiden daha duydum kronik sıkıntılarını
Sakın hocam kablolu f310 alın daha iyi

Sakın hocam kablolu f310 alın daha iyi
Aynı zamanda f310 da microsoft lisansına sahip en ucuz kollardan biri. Kablolu f310 tercih edilebilir

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
xbox işine ne diyorsun hocam zevk almam önemli benim
10 tane kol bozdum en az
9. Nesil kolda kullandım o kadar ahım şahım fark yok 8. Nesil kolla. Xbox kollarının bendeki tek dezavantajı pil değiştirmek gerekmesi. Şarjlı pil ile kol fiyatını hak etmiyor bence. Eğer param var derseniz steelseriesin ve msi ın gamepadleri var kablosuz. Onlar en iyi tercihlerden bir kaçı

serwintes

80+ Gold
9. Nesil kolda kullandım o kadar ahım şahım fark yok 8. Nesil kolla. Xbox kollarının bendeki tek dezavantajı pil değiştirmek gerekmesi. Şarjlı pil ile kol fiyatını hak etmiyor bence. Eğer param var derseniz steelseriesin ve msi ın gamepadleri var kablosuz. Onlar en iyi tercihlerden bir kaçı
1.5 2k ya çıktıktan sonra bi o kadar daha koyarım direksiyon alırım hocam forza oynuyorum ben

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
extra olarak bilgisayarda kullanmak için bluetooth 5.0 dan aşağı bir cihaz almayın hem gecikme oluyor hemde kopmalar olabiliyor. Kendi bilgisayarınız 5.0 değilse de 100 lira gibi bir fiyata aparat alabilirsiniz

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
1.5 2k ya çıktıktan sonra bi o kadar daha koyarım direksiyon alırım hocam forza oynuyorum ben

ama pesi fifayı direksiyonla oynayamam işte :D

Ya hocam direksiyon seti bam başka bende almak isterim ama tek yarış oyunu oynamak bayıyor işte. Fifa delisiyim ve yatarak hikayeli oyun oynamak konsoldan daha kaliteli hissettiriyor. Ps5 kalitesini geçiyorsunuz öyle diyim size. Tek yarış oyunu oynasaydınız tabii ki direksiyon seti daha mantıklıydı

serwintes

80+ Gold
Ya hocam direksiyon seti bam başka bende almak isterim ama tek yarış oyunu oynamak bayıyor işte. Fifa delisiyim ve yatarak hikayeli oyun oynamak konsoldan daha kaliteli hissettiriyor. Ps5 kalitesini geçiyorsunuz öyle diyim size. Tek yarış oyunu oynasaydınız tabii ki direksiyon seti daha mantıklıydı
2010 dan beri pes oynuyorum hocam ya :D

bağımlılık gibi çok süper ama bu ara oynayamıyorum

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
Bende hep playstation 1 den 4 e kadar almış ve fifa pes oynamış biri olarak ps5 almak yerine alternatif kollar denedim beğenmediğimi sattım yada iade ettim o yüzden kol tercihi önemli arada hala f310 kullanıyorum. İsterseniz f310 alıp ilerleyen zamanlarda direksiyon seti alabilirsiniz kablosuz bakıcam dersenizde replika ps4 kolları da ds4 programıyla işinizi görür.

Top Bottom