Neler Yeni

GameTech' in beklediğim sıvı soğutması nihayet geldi.

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Arkadaşlar merhaba.
Firma nın birçok ekipmanı nı kullanmış ve deneyimlemiş biri olarak kendimde ve önerdiğim kişilerde bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım.

Kule tipinden tutun psu suna kadar fanı na kadar kullandım. Hepsi kararlı ve stabil bir şekilde problem yaşatmadan bizlere bu hizmeti verdiği için @GameTech e çok teşekkür ederim şansım adına.
Forumda birçok kişide gördüm ki marka ya önyargılı bakanlar kullanmadan görüş belirten ler ( marka nasıldır diye soranlara bile) gördüm.
Psu sunda bile gamemax dark thermaltake 420v Çin malı kapasitör kullanmasına rağmen gametech 450v taiwan kapasitör kullanmakta. Ve çoğu kişi bunları bilmeden etmeden firmaya karşı bir ön yargısı var. Snowman a iyi deyip gametech alınmaz diyen bir arkadaş vardı umarım oda okur bu konu yu.
Benim size naçizane tavsiyem şudur ki.
Arkadaşlar bu firmanın ürünleri deneyimleyin isterim. Gerçekten kaliteli ürünler, uygun fiyatı ile birlikte kaliteli hizmet sunmaktalar.

Yeni gelen sıvı soğutmasını aylardır beklemekteydim. Nihayet geldi. Ve ilk işim bu 240mm sıvı soğutma yı deneyimleyip sizlere rehber konu açmak olacaktır.
Linki bırakıyorum.
Herkese iyi forumlar.
GAMETECH HYDRA Rainbow 120mm 240mm İşlemci Sıvı Soğutma Sistemi

gametech-hydra-rainbow-120mm-240mm-islemci-sivi-sogutma-sistemi__0208403042157022.png
gametech-hydra-rainbow-120mm-240mm-islemci-sivi-sogutma-sistemi__1373837703010503.jpg

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Arkadaşlar merhaba.
Firma nın birçok ekipmanı nı kullanmış ve deneyimlemiş biri olarak kendimde ve önerdiğim kişilerde bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım.

Kule tipinden tutun psu suna kadar fanı na kadar kullandım. Hepsi kararlı ve stabil bir şekilde problem yaşatmadan bizlere bu hizmeti verdiği için @GameTech e çok teşekkür ederim şansım adına.
Forumda birçok kişide gördüm ki marka ya önyargılı bakanlar kullanmadan görüş belirten ler ( marka nasıldır diye soranlara bile) gördüm.
Psu sunda bile gamemax dark thermaltake 420v Çin malı kapasitör kullanmasına rağmen gametech 450v taiwan kapasitör kullanmakta. Ve çoğu kişi bunları bilmeden etmeden firmaya karşı bir ön yargısı var. Snowman a iyi deyip gametech alınmaz diyen bir arkadaş vardı umarım oda okur bu konu yu.
Arkadaşlar bu firmanın ürünleri deneyimleyin isterim. Gerçekten kaliteli ürünler, uygun fiyatı ile birlikte kaliteli hizmet sunmaktalar.

Yeni gelen sıvı soğutmasını aylardır beklemekteydim. Nihayet geldi. Ve ilk işim bu 240mm sıvı soğutma yı deneyimleyip sizlere rehber konu açmak olacaktır.
Linki bırakıyorum.
Herkese iyi forumlar.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Test etmeden bilemeyiz hocam

T.P.G.

80+ Titanium
Arkadaşlar merhaba.

Linki bırakıyorum.
Herkese iyi forumlar.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Aynı fiyata SE-234 alsan daha iyi olurdu sanki?

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı fiyata SE-234 alsan daha iyi olurdu sanki?
SE 234 Kule tipi değilmiydi öyle biliyorum. Kule tipinden se sıvı soğutmayı tercih ederim. Bu gametech e göre değil. Alacağım kule tipi noctua değilse sıvı soğutma bence daha mantıklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Test etmeden bilemeyiz hocam
Test edip değerleri ile ilgili bir rehber konu yapacağım zaten. Umarım faydalı olur

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
SE 234 Kule tipi değilmiydi öyle biliyorum. Kule tipinden se sıvı soğutmayı tercih ederim. Bu gametech e göre değil. Alacağım kule tipi noctua değilse sıvı soğutma bence daha mantıklı
Se 234 bazı sıvı soğutmaları parçalıyor hocam

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
600 e bunu alacağıma e sports duo alırım üstad 😂
Şuraya bir bak derim.
ID-Cooling SE 234 ARGB Review - Test System & Temperature Results | TechPowerUp

Test edip değerleri ile ilgili bir rehber konu yapacağım zaten. Umarım faydalı olur

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,240
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Rampage'in sıvı soğutmasının aynısı değil mi bu?

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Rampage'in sıvı soğutmasının aynısı değil mi bu?
Mehmet aman vermiyor! Reis yine yakaladı inceyi.
Zaten bunları markasız üretip marka basmıyorlar mı?
Evet doğrudur. Zaten rampage, dark, gamemax, gamepower aigo aynı fabrika dan çıkıyor. Bu açık ve belli bişey.
Aynı soğutucu aynı özellikler rampage sorsak oooo der herkes gametech desek alınmaz derler. Aslında bu detayı yakalamanız iyi olmuş @Mehmet Yılmaz

Evet doğrudur. Zaten rampage, dark, gamemax, gamepower aigo aynı fabrika dan çıkıyor. Bu açık ve belli bişey.
Aynı soğutucu aynı özellikler rampage sorsak oooo der herkes gametech desek alınmaz derler. Aslında bu detayı yakalamanız iyi olmuş @Mehmet Yılmaz
Aynı zamanda elyese mi neydi o da aynı fabrika da üretilmekte

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit Algür
Suan gametech 500watt psu aldim internette c4 almissiniz falan diyen var icime bi suphe oturdu sikinti cikarirmi

Top Bottom