Neler Yeni

GameTech' in beklediğim sıvı soğutması nihayet geldi.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Kaliteli bileşen olarak ne aradığınızı biliyor muydunuz peki psu nun içinde.?

Neye göre

Açıkcası dürüst olmak gerekirse profesyonel olarak PSU bileşenlerine hakim değilim fakat daha kaliteli Cooler Master veya Gigabyte PSU ların iç yapısı ile karşılaştırınca aşırı derecede boş ve kalitesiz duruyordu mesela iyi sarılmamış bobinler gibi yani coil whine vardı zaten sebebini açınca gördüm sonrasında direk çöpe yollamıştım. Dediğim gibi 600W 80+ bronze olan o mübarek PSU RX 580 sistemde alev alıyordu sonrasında aldığım Gigabyte P650B PSU ile RX 580 ne OC yapmama rağmen PSU hiç ısınmıyordu şimdi 2060 takılı yine ısınmıyor.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Diyor ki o fiyata alacağın hava soğutma senin aldığın soğutucuya bi' koyar asfaltta izi çıkar.

En basit haliyle 😉
Tamam ben farklı açıdan algıladım.
Mesela nedir birkaç örnek verir misin. Neler var onları bende araştırayım

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Samet Demirci
Arkadaşlar merhaba.
Firma nın birçok ekipmanı nı kullanmış ve deneyimlemiş biri olarak kendimde ve önerdiğim kişilerde bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım.

Kule tipinden tutun psu suna kadar fanı na kadar kullandım. Hepsi kararlı ve stabil bir şekilde problem yaşatmadan bizlere bu hizmeti verdiği için @GameTech e çok teşekkür ederim şansım adına.
Forumda birçok kişide gördüm ki marka ya önyargılı bakanlar kullanmadan görüş belirten ler ( marka nasıldır diye soranlara bile) gördüm.
Psu sunda bile gamemax dark thermaltake 420v Çin malı kapasitör kullanmasına rağmen gametech 450v taiwan kapasitör kullanmakta. Ve çoğu kişi bunları bilmeden etmeden firmaya karşı bir ön yargısı var. Snowman a iyi deyip gametech alınmaz diyen bir arkadaş vardı umarım oda okur bu konu yu.
Benim size naçizane tavsiyem şudur ki.
Arkadaşlar bu firmanın ürünleri deneyimleyin isterim. Gerçekten kaliteli ürünler, uygun fiyatı ile birlikte kaliteli hizmet sunmaktalar.

Yeni gelen sıvı soğutmasını aylardır beklemekteydim. Nihayet geldi. Ve ilk işim bu 240mm sıvı soğutma yı deneyimleyip sizlere rehber konu açmak olacaktır.
Linki bırakıyorum.
Herkese iyi forumlar.
GAMETECH HYDRA Rainbow 120mm 240mm İşlemci Sıvı Soğutma Sistemi

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Reklam için kaç ₺ teklif ettiler?

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Hocam eski model olabilir mi? 2 kanal yok çünkü yenilerde.
Gametech PSU kullanmış biri olarak asla önermiyeceğim bir marka, en son aldığım 600W 80+ bronze sertifikalı PSUnun 12V kanalı iki taneydi ve 480W falan veriyordu, RX 580 li sistemde kullanırken alev alıyordu resmen PSU.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşinizi görür, ürün denildiği kadar dandik değil. Gerçek 80+ bronz sertifikası da mevcuttur, bu forumda biri bunun 700W olanının incelemesini yapmıştı.
Gametech GTP-700 v2 700W PSU/Güç Kaynağı İncelemesi! -Türkiye'de İlk!- (donanimkilavuzumm.blogspot.com)
hatta sattım bu ürünü alan memnun kaldı. Ne kadar bilinçli kullanıyor bilemem ama fena bir PSU değil.

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Reklam için kaç ₺ teklif ettiler?
O kadar çok para teklif ettiler ki inanamaz sın. Daha yeni sözleşme imzaladık bu konu yu açmam karşılığında. Bir bmw birde iPhone 12 verecekler.

Bence sen git az ötede kumda oyna.
Yazıyı baştan sona okumadın nasıl da belli. Okusaydın kendi deneyimlerimi de paylaşarak bu konuyu açtığımı anlar dın.
Cahillik te sınır yok maalesef.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hocam eski model olabilir mi? 2 kanal yok çünkü yenilerde.

Mesaj otomatik birleştirildi:

hatta sattım bu ürünü alan memnun kaldı. Ne kadar bilinçli kullanıyor bilemem ama fena bir PSU değil.

Evet onuda belirtmiştim yeni modelde 2 tane 12V kanalını birleştirmişler fakat yinede dediğim gibi bir fark olduğunu düşünmüyorum yani sistemimi emanet etmem o marka PSU lara.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam